Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

В Неделя 13.08, към 11:35ч, на 293км на АМ Тракия, посока София, при изпреварване културно поздравих с клаксон, сива О1 комби с регистрация ОВ... и клубни стикери на стъклата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, axel написа:

Освирках Гената преди малко, но май не ми обърна внимание. :)

Признавам , че изобщо не съм те отразил :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Признавам , че изобщо не съм те отразил :(

Нали, теб всички ти свиркат, щото правиш задръствания ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че караше с нормална скорост. :)

Гена, карах зад теб (черно Волво) от България по Гешов, докато не се прибра в дясната лента, докато те минавах свирнах и махнах, но… :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, axel написа:

Трябва да призная, че караше с нормална скорост. :)

Гена, карах зад теб (черно Волво) от България по Гешов, докато не се прибра в дясната лента, докато те минавах свирнах и махнах, но… :) 

Всекин ден последната седмица някой от черна кола ми маха - в понеделник от черен Артеон , вчера от черно Волво .. както отбеляза Ицо - жовея с мисълта , че вечно на нялой съм крив ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Тракия между Стара Загора и Пловдив настигнах и освирках светлосиня О1 комби - не обърнах внимание от кой град е, но беше с новите рамки за табели и доста стикери. За подобна кола се сещам само на @kukumitcin Не знам дали ме отрази, че доста бързо минах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сребриста с черен таван О3 СА0619** - днес карах зад нея от Панчерево до Бистрица. За втори път я засичам в моят край на света, явно ми е селски колегата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Форумна Октавия коНби беше освиркана и поздравена с аварийки от невъзпитан червен Супърб на прибиране от Варна към София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Сутринта мисля, че се разминахме с колегата @Izolini по тесните княжевски улички. Бях със Шарана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, 4е4о написа:

Сутринта мисля, че се разминахме с колегата @Izolini по тесните княжевски улички. Бях със Шарана

Аз в този район работя. Но не съм те отразил, особено ако е било в задръстването на пътечката, която столична община с гордост е нарекла ул. Велики прелом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

Аз в този район работя. Но не съм те отразил, особено ако е било в задръстването на пътечката, която столична община с гордост е нарекла ул. Велики прелом.

Точно там, изчаках те да се спуснеш по пързалката, след мостчето.

Много е тегаво там - вода тече навсякъде и е замръзнало сутрин. За съжаление Околовръстния път е задръстен преди изхода от Горна Баня и засега през там ми е алтернативното трасе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.