Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Благодаря за съвета, Гена!

Утре няма да имам време, че съм на имен ден, но понеделник - вторник ще пиша. Притеснява ме само да не би някой преди мен да се е заиграл с побългаряване на инсталацията, защото откакто имам тази кола, срещнах доста ъБсурди в някои отношения. Но каквото и да е - не вярвам да са провели ново трасе.

Ще тръгна от шофьорската врата, пък то ще си покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерал Годжи нареди да сложа маската и да отида за цигари до магазина! Внимавайте , пичове от 00:00 часа сините момчета пишат актове за хора без маски, пазете се, България е посиняла!!! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази маска са я носили "докторите"по време на бубонната чума, дали ще я приемат за валидна сега?

Клюна са го пълнели с благовонни билки, уж да подтиска "заразната" миризма от чумавите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората са толкова полудяли ,че ще приемат всичко. Аз миналата седмица , като валя сняг, возих едно приятелче с противогаз ПГ1 ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ироничното е , че аз , който нямам нито една ваксина в живота , освен бебешката, заради смотаната ми майка , седя без маска, гледам ги и им се смея от сърце! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, maxrpm написа:

Генерал Годжи нареди да сложа маската и да отида за цигари до магазина! Внимавайте , пичове от 00:00 часа сините момчета пишат актове за хора без маски, пазете се, България е посиняла!!! :)

 Да , вчера се чух с баба ми и тя ми каза , защото аз не гледам новините на Годжи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.04.2020 г. at 12:43, chavdarlk написа:

Тази маска... дали ще я приемат за валидна сега?

 Да! В малоумната заповед на още по-малоумния "министър" пише: "Всички лица... са длъжни да имат поставена защитна маска за лице... или друго средство, покриващо носа и устата (в т. ч. кърпа, шал и др.)."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като могат да пишат акт за липса на маска, значи не е толкова трудно да пишат акт на пешеходец за неправилно пресичане. Ама не го правят, гонят само шофьорите. Сбъркана работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много болна тема! Уви, глобите в България не се налагат за да се наложат правила, а за да се симулира дейност. По катаджийски "прави се акция", резултата от която е кръгла нула. В началото на зимния сезон се проверяват гуми, не защото трябва, а защото станало 1ви ноември. Е, навън е 25 градуса, гумата се скапва, но катаджията симулира дейност. Прави се акция скорост криейки се в храстите на булевард с две платна, никакви пресичания, абсолютна невъзможност за излизане на пешеходец и ограничение 50 ... вместо на следващия светофар да се глобат 20-30 пешеходци на час за преминаване на червено. Айде стига, че само като го пиша се нервя :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В КАТ винаги се е работело тенденциозно. Проверките за зимни гуми са само един от примерите. Преди това имаше проверки за тъмни стъкла. Още по-преди това за "шумни гърнета"... В интерес на истината, в даден момент имаше и акция за неправилно пресичащи, ама кво от това.

Както е писАл и PRR, аз също се нервя като се замисля. Файдата не е от тенденциозна дейност, а от перманентна превенция. Понякога е достатъчно само да спреш един пешеходец и да говориш половин-една минута с него, без да го санкционираш. Най-малкото да се усетят хората, че някой съблюдава за спазването на тия правила.

Откровено да ви попитам, на колко от вас им е притеснено да карат без колан, да говорят по телефон, да карат с превишена скорост и прочие? Колко от вас се "страхуват" заради санкцията да го правят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всичко трябва да се свежда до страх ?

Мен не ме е страх , но това са правила , въведени да се спазват и ако всеки мислеше така , сега по телевизията нямаше да има брифинги за описване  на апокалипсиса и второто пришествие , за което аз съм много против , но ето , че явно това е правилния начин - насаждане на страх!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли ми посочил държава в света, в която не се извършва полийсинг и всичко е шеЗ? Естествено, че като говорим за отделният индивид, спазването на правилата се случва с насаждането на някакъв вид страх. Като страха от налагането на административно наказание няма нищо общо с този, който даваш ти за пример. И това, за което говоря аз е известно и работещо от времената на древните гърци. То не го е измислил някой преди 200 години, нито комунистите са го създали.

Брифингите по телевизията въобще не ми се обсъждат, защото виждам, че всеки има мнение по темата. А още по-интересното е, че някои хора имат и повече от едно мнение. А още по-по-по-интересното е, че на някой хора мнението им се мени всеки ден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, бъдете живи и здрави! Дано скоро се видим на живо, многобройни и на поляна с маси и почерпка!

image.thumb.png.7ef52b5835050742fea967294528cb36.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Христос Възкресе - Наистина Възкресе. Бъдете Здрави и Щастливи. Дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скука 2020 , нарочно е наобратно , за да си го гледам аз , и без това само аз знам че пише Skoda Estelle. Времето на карантина , когато татуиста ти не работи , ражда много спомени ... :)
IMG-20200420-005255.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@The Best Forman 
Гени, обещах да ти пиша за кабелите към предна дясна врата - ако се сещаш? Две седмици нямах време, но днес оправих нещата. Оказа се, че минават долу под мокета и отиват в прага. Качват се в колоната, но не се виждат на пръв поглед, защото са зад една метална планка (или шина, че не знам как да го нарека), която покрива и дренажа от люка и въпросния сноп. Тогава вече излиза в маншона.
Благодарско за съдействието! ?

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, а крушката за какво е? Или ползваш крака и като пробна лампа?

 

Иначе тотално крив ден. Решихме да сменяме задни накладки на ръчната на едната кола, не можахме да отвием болтовете на супорта. А1 трябваше да ми доставят днеска нов телефон, дръжки търсете си го при куриера. И накрая ми се обаждат от друг куриер, хладилникът ви пристигна, е хубаво що не се обадихте сутринта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Хуавей. Много здраво добиче докато не го изтървах без протектор на екрана на бетона в гаража. Падна като филия с масло. Иначе новия трябваше да е Самсунг С10+, но така ме ядосаха от А1, че се чудя дали да не ги отсвиря и мина на друг оператор.

А червения хайфон го взе човека с червената кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката , я нарисува щерката на съседа на хартия, аз само си я избодох, така започнаха грешките, иначе свети слабо, щото е 12 волтова, става за пробна лампа , аз затова си я нося, да съм винаги готов ! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.