Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 1 час, ID A написа:

Никога не съм ти давал старт на НИМ и никога не съм се пускал там. Просто да бъдем точни. Като си мераклия, зимай винетка и да се пробваме на магистралата до 140.

Това не е вярно. Пускал си се с Пепино .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Беше тунинговал на Лили Фабията , пушеше като автобус и те би на Ним. Знам че в същността си отричаш този факт, но това е все едно аз да кажа че слушам чалга. :) Всеки ще го прочете, но никой няма да повярва .. :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Пепи наистина чипоса Фабията на Лили и докара вървежа на sdi почти до стоков 74 квт бензин. Почти защото падна на Калояново. А това за което говориш също е факт, но си гледал клип и явно си пропуснал да ме видиш сред зяпачите. Друг взе Фабията, защото искаше да пробва.

Марто, дай клипа от Калояново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в тубата има и клипче как точковам бившата с фелицията, с жълтата 120 ка , ама не си спомням , беше нещо Skoda drag или нещо от сорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо и днес ти го казах , като на приятел , брат, ако имаш пари, направи си основен ремонт на мотора, струва 1000 лв,за да го почувстваш като нов и изчисти тази биологична зараза в салона има хепатит С и В ... Нема да се очудя ако от там е тръгнал и ковид... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ва- 2 ра 50... истинска бегачка, истински умения, зверска сила... не знам за кви пуканки говорите и тва забавлява ли ви !?!?! мене лично ми е жал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм твърдял че можеш повече от мен , все пак знаем от къде си тръгнал. Не знам за какво ти е жал , ние нормалните хора със спортни автомобили , като Шкода, така си ходим на работа, дори и с 120 ката съм ги карал да плачат сутрин в 6:10 .. ;) Тя горката 110 си може , що мотора е издухал, макар че е с 105 глава и 10:9 степен на сгъстяване , ама оня отзад с мерцедеса , няма топки да ги вдигне ! :D

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и на мен ми е жал че се скарахме , щото си пичага , ама живота е такъв , даже аз още не съм намерил за какво да ти се разсърдя, трябва ми жокер ... ;) Каза ми че Фабията е боклук , което можеше да си го спестиш, ама това не те прави лош човек ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти дам жокер , в 6:10 ако ме видиш , си пия кафенцето докато карам, и само ще видиш една Шкода как и изглежда задницата , не за друго а защото бързам за бачкане ;)

 

То затова задната емблема ми е перфектна , а предната е избеляла. Шкодите много бързо вървят и предната се изтърква от камачета ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не съжалявам за нищо казано или направено от мен. Не обичам да лъжа хората лицемерно, няма как да си изкрива душата, когато някой ми иска мнението и винаги го обосновавам. 

Жал ми е единственно за глупостите които говориш и си вярваш на тях, но съм ти го казвал и преди, директно в очите. Когато липсват знания и умения, човек разчита само на самонадеяността си и бращулеви глупости, без да има идея колко са големи... 

 

Лесно им е на хората които не осъзнават колко мн не знаят и не могат! 

 

Кефи се на най-бързата кола в света, бъди ежедневен състезател, и продължавай да си вярваш, щом тва осмисля живота ти! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иронията е средство разбирано от интелигентните

 

Аз не мисля, че сме се карали, просто ми писна да слушам глупостите, присъщи за комплексиран, четиринадесет годишен хондаджия и направих всичко по силите си да си ги спестя.

 

Лоши чувства нямам, толкова години се опитвам да ти обясня заобикалящия те автомобилен свят, да ти покажа тва което знам, да те убедя в някви неправилни твърдения, абе с 2 думи да помагам с квото мога, оказа се че е безсмисленно и развитие нула, за това реших да не се занимавам с непосилни за мен неща.

 

Не мога да спра гората да се разлиства, не мога да накарам да падат, на горе през есента листата, не мога да ти обясня разбираемо, колко смешен си в очите на хората, безсмисленно е и да се опитвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондаджия ... Лягам си не мога , да беше казал BMW 530d , щеше да пипнеш нещо от сърцето ми , или дори и Меган 2 фаза 2. Аре лека... ;)

 

На много си ме научил , вярно е, ама накрая ми каза че Фабията е боклук и не можеш да приемеш , че въпреки проблемите си , е брутално бърза и яка Шкода! ;)

 

Утре те чакам в 2 на Ним , ако си свободен.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sauber написа:

Има ли как да се блокне/мютне някой във форума?

От падащото меню горе в дясно:

Screenshot_2020-07-05-17-21-41-650_com.android.chrome.thumb.jpg.927911d160e996dc74f7bb616d3a80a1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, maxrpm написа:

Ела на Ним , да те потупам по рамото , само ревеш.

Тука ми е по-добре :)

20200705_132757.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па к'во му е доброто?!?!?! Мъка и самота :) 

 

Аз пък вчера се кефих на Калояново. В края на правата с около 190 ... при ползване на около 80% от оборотите, че още се разработваме :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.