Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелицията на Макса


lent

Recommended Posts

  • Отговори 562
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    258

  • The Best Forman

    62

  • PIIIcoppermine

    34

  • Logrus

    29

Най-много писали в темата

преди 2 минути, felicialx написа:

Шок

Ми не бе , глей ся , то и аз цял ден съм в смачкано настроение и ми е гадно , ама то явно колата е като жената - карате 6-7 години и после тя те обича ама няма ц**и (климатик и хидравлика) и тебе ти е много гадно , ама я сменяш за друга. Аз на прощаване с макса си ударих сърцето и му благодарих! Сега е собственост на друг човек и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , вместо да се чудиш каква глупост да извършиш - с 20 лв. си купи една каса бира и с 10 лв. бутилка долнопробна ракия , изпии ги и така утре ще имаш ужасен махмурлук и главоболие , което трудно ще забравиш , а с останалите пари си оправи Фабията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз ракия не пия , си взех една бира , оставих въпросното решение за утре , ако от Албатрон не ме изгонят и седна на хлад , ще реша дали да дам всички пари за татуировки , или само половината. В момента в откровено нетрезво състояние , мисълта ми е 50 лв за нафта , 100 до 200 лв за клима , останалото за рамото ... Нали се сещаш че дясното ми е свободно ... :)

 

В странната от тези пари няма да дам , искам да ми остане нещо за спомен. Я ти си продаи формана , да видим , дали ще ги вкараш парите в "бебето" ? ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, The Best Forman написа:

Саше , вместо да се чудиш каква глупост да извършиш - с 20 лв. си купи една каса бира и с 10 лв. бутилка долнопробна ракия , изпии ги и така утре ще имаш ужасен махмурлук и главоболие , което трудно ще забравиш , а с останалите пари си оправи Фабията ;)

5g0pe92.gif.3471ad1b0682d344ee6224268955f12f.gif.89ad4dddf2aac91f9023222746589a0f.gif

 

преди 5 минути, maxrpm написа:

Понеже аз ракия не пия , си взех една бира , оставих въпросното решение за утре , ако от Албатрон не ме изгонят и седна на хлад , ще реша дали да дам всички пари за татуировки , или само половината. В момента в откровено нетрезво състояние , мисълта ми е 50 лв за нафта , 100 до 200 лв за клима , останалото за рамото ... Нали се сещаш че дясното ми е свободно ... :)

 

В странната от тези пари няма да дам , искам да ми остане нещо за спомен. Я ти си продаи формана , да видим , дали ще ги вкараш парите в "бебето" ? ...

 

@The Best Forman видя ли, че за този неубиваем талант трябват крути мерки? Даже предложеното от теб ми се струва мек подход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Izolini написа:

5g0pe92.gif.3471ad1b0682d344ee6224268955f12f.gif.89ad4dddf2aac91f9023222746589a0f.gif

 

 

@The Best Forman видя ли, че за този неубиваем талант трябват крути мерки? Даже предложеното от теб ми се струва мек подход.

Права лопата ? може би :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, The Best Forman написа:

Права лопата ? може би :)

Ми не! Имам една лопата в мазето в работата, цялата е в засъхнал бетон. Като 12 килограмов чук е.

 

преди 1 минута, maxrpm написа:

Ееее , чакайте бе, на заплата си купувам 2 нови гуми и пак се започва ... ;)

За какво са ти гуми, като с волана не можеш да я вкараш в права линия? Гумите са ти последни. Иначе верно ще убия мухата на бузата ти... с лопатата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странната си върви като ученичка без гащи в права линия , просто пазя старите гуми , за да изкарат още малко и да спират. Като си взема нови , както дядо казва "колата вървеше наляво - надясно и само пуши , пуши" (човека го каза доста упалшен , ти за**и) :) Аз му викам - Ми дядо , това е Шкода, те така си вървят! ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, maxrpm написа:

Странната си върви като ученичка без гащи в права линия , просто пазя старите гуми , за да изкарат още малко и да спират. Като си взема нови , както дядо казва "колата вървеше наляво - надясно и само пуши , пуши" (човека го каза доста упалшен , ти за**и) :) Аз му викам - Ми дядо , това е Шкода, те така си вървят! ;)

Ице , и все пак сложи лопатата в багажника !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Макса още има ГО, ако видя на някоя среща новата му собственичка , заклевам се , ще я черпя една бира ! :)
1776.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.