Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia II vRS обслужване


maisuda

Recommended Posts

Здравейте колеги,

сдобих се тия дни със Октавия vRS 2.0 TDI 2007 година и като нов собственик на тази великолепна машина имам нужда от малко помощ.

Къде мога да си набавя консумативи с евентуална отстъпка и съответно да ми препоръчате читав сервиз 

за поддръжка на когото може да се има доверие.

Гумите с които я купих са 205/55/16,съответно ако може да ме посъветвате на колко бара се помпат тъй като на капачката е дадено

фабрично 17 и 18 цола.

Колата беше проверена в Еуратек,но там неможаха да ми кажат дали км са реални,най вероятно защото не са си платили за този лиценз.Къде мога да направя тази проверка?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл, колега! честита придобивка! предположението ти за лиценза и плащането е погрешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега.

 

Ще пуснеш ли снимки , да ни запознаеш с красавицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да ми дадеш препоръка по гореописаните неща ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има ли сервиз,който да работи с части ,които клиента ще си носи ,че и да поеме отговорност за ремонта???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.