Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 RS Бялата стрела


Recommended Posts

Направих и 3 снимки на сянка и 3 на слънце.Много е силно слънцето и не стават хубави,ще чакам облачен ден  [smilie=pardon.gif]

039091612-big.jpg?r=0

039091613-big.jpg

039091614-big.jpg

039091615-big.jpg

039091616-big.jpg

039091617-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    168

  • SKODA 105 RS

    13

  • Mishelle

    12

  • PRR

    12

Най-много писали в темата

Джанти не смятам да коментирам. Докато не се сложат някакви, които да ми харесат повече от първите ОЗ.

Червеното от джантите трябва да изчезне! И не се успокоявай, Сами, че имаш червени детайли по колата, с които се вързва.

п.п. Не съм против капачките. По-добре ще бъде това червено да се смени с цвета на джантата. Може и по-тъмен нюанс на сивото. Дори и към черно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, joro-120L написа:

Може и по-тъмен нюанс на сивото. Дори и към черно.

Нещото което най-много мразя е тъмни джанти.А за черни просто не искам и да си помисля.Убива се красотата и детайла на джантата.Изглеждат по-малки и не изпъкват на фона на колата.Тези ми идват малко тъмни дори,след Ревото,които бяха много лачени на цвят.

А тъмна джанта на светла кола ми е най-лоша комбинация. Въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи от цвета на колата, специално за твоята съм съгласен с тебе, ама примерно за моя цвят, аз по-добър вариант от черна, не виждам. Негативни мнения досега никои не ми е казвал, виждал си я и ти. Според тебе, като са черни - не става, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са супер, но на мен предните гуми ми седят малко по-навън от необходимото. Поне на снимките. На живо може и да е различно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, PRR написа:

Джантите са супер, но на мен предните гуми ми седят малко по-навън от необходимото. Поне на снимките. На живо може и да е различно :)

От ъгъла на снимане е според мен.

 

Преди 5 часа, joro-120L написа:

Джанти не смятам да коментирам. Докато не се сложат някакви, които да ми харесат повече от първите ОЗ.

Червеното от джантите трябва да изчезне! И не се успокоявай, Сами, че имаш червени детайли по колата, с които се вързва.

п.п. Не съм против капачките. По-добре ще бъде това червено да се смени с цвета на джантата. Може и по-тъмен нюанс на сивото. Дори и към черно.

Сами, с откритите болтове седи по-агресивно. Червеното на капачките е прекалено близо до апаратите, за да се допълват, просто се сливат.

Джантите са хубави. На теб явно точно този вид ти харесва, а то това е същественото. Но и на мен като на Жоро OZките ми харесваха най-много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те и тези са Oz :) Formula

Ет 47, 8.5j, нямат фланци. По прибрани са от Рево-то с 2мм.

Относно цвета, както казах, мразя черни джанти на каквато и кола да са. Въпрос на вкус. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, bega4kata написа:

Ами те и тези са Oz :) Formula

...

То се вижда, че и двете са OZ. Ама и ти, и Никол Станкулова имате части с еднакво наименование, ама познай кои ми харесват повече?

преди 24 минути, bega4kata написа:

... Въпрос на вкус. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Izolini " - Е ТИ сега " @bega4kata " грозен ли го нарече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, не си споделил най-интересното. Какво показва кантара?! ?

Иначе на мен с голямата капачка ми харесват повече. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2019 г. at 11:44, bega4kata написа:

Нещото което най-много мразя е тъмни джанти.А за черни просто не искам и да си помисля.Убива се красотата и детайла на джантата.Изглеждат по-малки и не изпъкват на фона на колата.Тези ми идват малко тъмни дори,след Ревото,които бяха много лачени на цвят.

А тъмна джанта на светла кола ми е най-лоша комбинация. Въпрос на вкус.

 

Сами, червенкото бе. Само за червеното на джантите говоря. Не им върви.

Иначе, за цветове на джанти, вкусовете ни съвпадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра работа по мапа на @georgemilev! Колата му върви супер! На негово място не бих пипнал нищо повече! Лепи плавно и цеди до 4500 без никакви наченки да тъпче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.08.2019 г. at 14:02, Stucata написа:

Добра работа по мапа на @georgemilev! Колата му върви супер! На негово място не бих пипнал нищо повече! Лепи плавно и цеди до 4500 без никакви наченки да тъпче.

И тя е по Интернет правена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече ми харесва с малките капачки,...гледах,гледах... [smilie=sarcastic.gif] . Главинката стои на вътре(това много ми допада),по-малка е и спиците много красиво тръгват от нея навън.По рейсинг ми е така.
Много красиво е оформен прехода от главината към спиците,а големите червени капачки,скриват точно там.Между болтовете има и едни дупчици,които се вързват много кокетно с дупчиците на дисковете.И не на последно място, стремя се към по-семпла визия.

039104372-big.jpg?r=0

039104373-big.jpg

039104374-big.jpg

039104375-big.jpg

039104376-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2019 г. at 14:52, Izolini написа:

Сами, с откритите болтове седи по-агресивно.

Да слушкаш следващия път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е по-добре! Може би на живо ще се видят повече детайлите:

 

Преди 1 час, bega4kata написа:

Много красиво е оформен прехода от главината към спиците,а големите червени капачки,скриват точно там.Между болтовете има и едни дупчици,които се вързват много кокетно с дупчиците на дисковете.

 

Пак казвам - не съм против капачките. Ако не държиш да си останат червени, така и така обичаш експериментите/пробите/ и доизкусуряването, не вярвам да е проблем за теб да махнеш червеното от капачките и да го замениш с някакъв друг цвят или, ако е лепенка да си остане сребърната основа отдолу или нещо такова:

На 17.08.2019 г. at 9:34, joro-120L написа:

 По-добре ще бъде това червено да се смени с цвета на джантата. Може и по-тъмен нюанс на сивото. Дори и към черно.

 

Пък, ако ти харесат след преработката, можеш да си ги ползваш за разнообразие. Не ги отписвай.

 

Преди 1 час, bega4kata написа:

И не на последно място, стремя се към по-семпла визия.

 

айде сега тогава махай черните ленти от вратите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черните ленти ми харесват. Визията е по-разчупена и не се натрапват. Подчертават арките на калниците и праговете. Връзват се с др. черни детайли. Без тях ще е като бурканче с кисело мляко...... 

Нали ги беше махнал преди време - не беше по - добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето мнение е същото. Лентите трябва да останат. Придават завършен вид. Отпред решетката е черна, отгоре огледалата са черни, отзад спойлера е черен. Което означава, че и отдолу (лентите) трябва да са черни и да ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение за лентите е, че придават или се приравняват към спортния вид на колата. А за спорта или да изглежда спортно колата имаме доста неща - черен пакет, спойлер, надписи Рево, джанти...

Ако Самуил иска да има и по-тежък вид колата от друг поглед или да си изглежда и като лимузина, то липсата на ленти ще помогнат за това. Т.е. ще има 2в1.

Не съм толкова зъл противник на лентите. И с тях е добре. Въпрос на виждане. По-горе го написах в контекста на цитата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Бялата стрела"за мен е настолна книга.

Това,което може да направи авторът на проекта,някои от нас,които имат дарба ,могат най-много да го нарисуват..

Тези, които разбират от раз,отварят и гледат, как се прави.За тези, които е трудно само с гледане...звънят и питат.При тези,които не става нито с гледане, нито със слушане .....отиват до Варна.За случаите, които са стигнали до Варна и не са доволни...Да търсят друга маркат...Не са за Шкода.

Втората от трите причини, аз да карам Шкода е тази...

2019-08-31_12-55-26-569.thumb.jpeg.ab3b05a83dae360b63e859d784952735.jpeg

За колата:

Тези джанти ми харесват+черната лента отстрани.Новите OZ-ки без червените капачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,поласкан съм. :)

Ето малко инфо относно ждантите:Дизайн вдъхновен от сътрудничеството във Ф1.

Сезонът 2012 г. поставя началото на партньорство между OZ и Scuderia Ferrari, най-известният екип във Формула 1. Дизайнерите от OZ Tech Lab ™, отдел за изследвания и разработки на OZ, взеха своето вдъхновение от дизайнерските и техническите решения, създадени за Предно колело с 10 спици на F2012.

 

 

The 2012 season marks the beginning of a partnership between OZ and Scuderia Ferrari, the most illustrious team in Formula 1. The designers at the OZ Tech Lab™, OZ’s research and development division, took their inspiration from the design and technical solutions crafted for the F2012’s 10-spoke front wheel.
Има ги и Рейс голд
03_formula-hlt-5h-race-gold-jpg%201000x7
Има и капачки с черно(ако нямаш червени апарати) [smilie=sarcastic.gif] Но определено с червените капачки,прави по-голямо впечетление.formula-hlt-5h-technical-images-jpg%2010

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.