Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Национален събор 2014] 20.06 - Тръгване от София


gogata

Recommended Posts

Събора всяка година се провежда пред Соколски манастир (не Соколово), който се намира над Етъра, Габрово. Повече информация има тук и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме оставите сам в къща Тодорови в петък май :lol:

За нещастие така ще стане :/ Но в събота тръгваме рано рано , за да може да се класираме за полянате и заедно да тръгнем към Междене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм , само неразбрахме  The Best Forman кога ще ни удостои с присъствие ... :banger_1:

 

Аз също ще тръгвам в събота сутрин. ...

  :doubleup: :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman сигурно скоро няма да идва на събор (не е в движение) , но аз ще гледам да се класирам с очуканата Фобия :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 но аз ще гледам да се класирам с очуканата Фобия :sorry:

Хайде де!  :D/  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Черната дупка" отдавна,а вече и аз окончателно отпадаме - за съжаление ми се събра твърде много работа и няма да мога да отсъствам  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПичоЖе, аз ще ви чакам ей тук на тоя Шел, срещу Джъмбото, след детелината на околовърса и магистралата: http://goo.gl/maps/gY8Sg , че просто ми е супер неудобно да се добера до въпросния Петрол, дето ще се сбирате. Ще съм там към 8:30, само ще помоля някой от вас да ми звънне като тръгнете от Петрола, да ви издебна и да се включа в колоната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......само ще помоля някой от вас да ми звънне като тръгнете от Петрола, да ви издебна и да се включа в колоната

 

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте планове са такива също, ама не съм 100% сигурен, че едни гадни командировки ми висят точно около тая дата...

 

Както подозирах, плановете ми се засраха :BangHead:  Много ме е яд, ама няма да успея да се класирам даже и за събота. Дано времето е с вас колеги и събора за пореден път прелива от положителни емоции!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.