Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светът е футбол - Световно първенство Brazil 2014


Recommended Posts

Днес е началото на дългоочакваното Световно по футбол в една от най-футболните държави - Бразилия.

Дано се получи хубав турнир . със заплетени сблъсъци и интересни моменти. Аз лично все още нямам фаворит за купата , но ще ми е интересно да видя какво ще направят Белгия ...  :eusa_think: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Felmon

    16

  • mRt

    13

  • The Best Forman

    12

  • vasilisa

    9

Най-много писали в темата

Моят фаворит е Германия :D Харесва ми играта на баварците. Макар че без Марко Ройс ще им е трудно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите фаворити са Португалия или Холандия.Харесвам и английския футбол,но те на големи първенства последните години са"гола вода". 

Белгия може да са "изненадата" на първенството,както ние 94 год. :champion:

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна не съм виждал аржентинците да направят нещо запомнящо се на СП. Ще ми е интересно да видя докъде ще стигнат, макар че Меси нещо не е във форма напоследък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво откриване :banana_guitar:

А първия мач ... подпряха си ги бразилците :smoking_2: Все пак първия гол на световното беше ... автогол :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали трябва да Ви припомням крилата фраза на Гари Линекер :D(Слуша ми се немския хмин след финала)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като пуснаха торес стана ясно, че Испания не иска да вкарва повече голове. страхотна игра на Ван Перси и Робен, бяха в класи над съперника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се доста интересен мач днес от 19:00 часа по БНТ между Германия и Португалия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се доста интересен мач днес от 19:00 часа по БНТ между Германия и Португалия. :)

 

Абе седнах да гледам интересен мач , биричка , чипс и симпатии за Португалия ... е , гледах :D  А има и второ полувреме :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така се случва като целия отбор се върти около един единствен играч. германците просто ги сгазиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Те си го казаха в коментара по едно време ... "Трябва целия отбор да са като пчелички към CR7 , а не да чакат той да вземе топката от аут линията и да вкара ... на 2-3 пъти " :sorry:

П.С. Все пак и нямаха късмет португалците :wacko_1:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немците...не прощават.. макар че това е първи мач и на двата отбора. Може всичко да се промени. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо полувреме Холандия - Австралия  Прекрасен гол на Тим Кейхил от Австралия.... Засега е гол на първенството. А Робен както винаги разчита на индивидуалността :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше Робен холандците са живи-умрели, най-класния им играч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно нападение с Ван Перси...а на тези Испанци не знам какво им става ама и групата няма да минат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Испания - най - голямото разочарование. Симпатизирам на Германия, но Иберийците яко се изложиха. Май няма да бързат да се прибират в Испания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е че великия отбор на испания и още по-великия нападетел Торес са аут от първенството

хахаха, срещу славия биха излезнали като равни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.