Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светът е футбол - Световно първенство Brazil 2014


Recommended Posts

Според мен , Испания пострада от "синдрома на дългата доминация" . Като ги гледах как играят съвсем бяха загубили стимул за победа. С БарЦелона стана същото до голяма степен. :sorry:  Затова , отпадането им не е чак такава изненада .

П.С. А Холандия , доказа че първия мач в групата ,  не е толкова показателен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Felmon

    16

  • mRt

    13

  • The Best Forman

    12

  • vasilisa

    9

Най-много писали в темата

 

П.С. А Холандия , доказа че първия мач в групата ,  не е толкова показателен :D

 

Да да хич не беше показателен(5:1)  :P.Испанците са много уморени,и изчерпани вече според мен.Пък и това "тики-така"(което за мен е скучен футбол) вече му хванаха цаката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да хич не беше показателен(5:1)  :P.Испанците са много уморени,и изчерпани вече според мен.Пък и това "тики-така"(което за мен е скучен футбол) вече му хванаха цаката.

 

Визирах трудната победа на Холандия над Австралия ... ама малко двусмислено съм го написал :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен ще е мача Холандия - Чили. Тези чилиици не спряха да тичат 90 минути и постоянно пресират... Жалко че Ван Перси ще го пропусне ще им стане много трудно на холанците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "ясната" група ,... Италия и Англия заеха ... 3-то и 4-то място :crazy: Коста Рика обърка май нещата , а СуареЗ пак хапна мръвка :angry_jumping:

Довечера шЪ е интересно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германия и Сащ са с еднкви точки, но мисля че немците няма да оставят нещата да се решават от Сащ.Завършват ли равен Португалия си отива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

033505610.jpg?r=0
Бразилия и Колумбия продължиха. Колумбия играят футбол от световно ниво, голът на Хамес беше страхотен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колумбия играят футбол от световно ниво, голът на Хамес беше страхотен :)

Уникален.Да видим до къде ще стигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кораФ мач беше (Аржентина-Швейцария) . Имаше си силни моменти и то баш най-накрая. Просто опита блесна накрая , а и шанс - гредата на Шакири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кораФ мач беше (Аржентина-Швейцария) . Имаше си силни моменти и то баш най-накрая. Просто опита блесна накрая , а и шанс - гредата на Шакири :)

Хареса ми мача.Да видим Белгия. :cleaning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед полуфиналите изглеждат ясни ,без един.Ама да видим. :nea:

На това световно нищо не е ясно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед полуфиналите изглеждат ясни ,без един.Ама да видим. :nea:

 

Дай прогноза? Според мен всички са 50:50...освен може би холандците да имат малко предимство пред съперника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За прогноза не знам, ама ще се израдвам много ако утре франсетата гризнат немския ботуш.  :tongue_1:

 

И малко спам(доста поизтъркан вече), ама пак във връзка с утрешния мач:

- Какво е първото нещо, на което учат новопостъпилите във френската армия?

- Как е "Предавам се!" на немски език.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай прогноза? Според мен всички са 50:50...освен може би холандците да имат малко предимство пред съперника.

Не знам защо си мисля че Франция,Холандия,Аржентина,Бразилия са на полуфинали.Това ми е прогнозата пък да видим. :computer:

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо си мисля че Франция,Холандия,Аржентина,Бразилия са на полуфинали.Това ми е прогнозата пък да видим. :computer:

.

Холандия и Бразилия на финала. Времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Германия според мен не е за отписване, ама нейсе :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че Франция (въпреки че не съм им фен)не бива да се отписва. :eusa_naughty:

 

 

То и Германия според мен не е за отписване, ама нейсе :P.

Аха, Гога, аз мисля за "Задушен петел в немска каска"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.