Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще има и Rapid Scout!


VALDO

Recommended Posts

Хубаво това,но защо не сложат и малко по-големи двигатели.Иначе са доста симпатични рапидките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си я бива!

Но защо не я направят 4х4?

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми с мАтор 1.2 .... и 4х4 .... направо трябва да си извън колата и я караш с дистанционно по пресечена местност ... :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми с мАтор 1.2 .... и 4х4 .... направо трябва да си извън колата и я караш с дистанционно по пресечена местност ... :eusa_think:

:crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, че така модифицирана Рапидката ще стане като детска количка с дистанционно - вид голям - мощност и ефективност никаква ....  :wacko_2:

P.S. Карам в момента такава с 1.2 мотор .... и на пътя на плаж Кабакум днеска по нанагорнището се чудеше накъде да поеме ....  :BangHead:  :dash:  :ranting:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Всъщност не сме прави. Първите Октавии имат 4Х4 с дизелови двигатели 100 к.с. или 101 к.с. Вървят си прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Всъщност не сме прави. Първите Октавии имат 4Х4 с дизелови двигатели 100 к.с. или 101 к.с. Вървят си прилично.

90

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, че така модифицирана Рапидката ще стане като детска количка с дистанционно - вид голям - мощност и ефективност никаква ....  :wacko_2:

P.S. Карам в момента такава с 1.2 мотор .... и на пътя на плаж Кабакум днеска по нанагорнището се чудеше накъде да поеме ....  :BangHead:  :dash:  :ranting:

Кой 1.2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом във Фабия комби е на място, защо в Рапид да не е? Като искате мощност не си взимайте HTP/MPI и толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом във Фабия комби е на място, защо в Рапид да не е? Като искате мощност не си взимайте HTP/MPI и толкоз.

Тъй сме и направили.А защо според мен не е на място - Рапид е проектиран да поема 4 възрастни и бая багаж, следователно двигателите с които се предлага трябва да са адекватни на това натоварване. С изключение на атмосферния, всички останали се справят съвсем прилично с тази задача. Ако ще возиш себе си и гаджето/жената за какво ти е рапид? Единственото предимство на 1.2 HTP/MPI е по-безпроблемната експлоатация на газ. По всички останали параметри губи - включително и по разход на гориво. Не знам колко добре се държи този двигател във Фабия комби, но там на задната седалка е малко тесничко и багажника и е по-малък ,т.е. тя не е предвидена за аналогичен тип експлоатация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като си гледам двигателя ..... ако не трябва да бързам и да отсъствам много от къщи /т.е. да взимам много багаж/ колата се справя.  :lol:  :crazy:  :wacko_2:

А както колегата преди мен е написал - взех този мотор, защото исках икономична БЮДЖЕТНА кола на газ за градски условия .... доколко решението ми е правилно - времето ще покаже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Нищо не се чува по въпроса... Не е изненада ако са замразили тази идея. Нека първо Октавия Скаут се поналожи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е 1.2 MPI и си върви доста прилично,на газ я засичах 7,7 на дълго скорост раядко под 120,на няколко изпреварвания 150-160 (над 140 се вижда че не е нейната скорост вече) но 120-140 ги държи безпроблемно.Вече за Скаута мисля че този мотор ще е малък но TDI и TSI ще върши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 5 седмици по-късно...

Малко безсмислена модификация според мен, поне да й бяха сложили 4х4 или по-големи двигатели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.