Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на VRS


Стоян

Recommended Posts

................................................ тъй като според повечето от вас които писахте и карате по 400-500 коня коли,това не е спортна кола. 

 

:eusa_clap:  :eusa_clap:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Все едно аз написах това.Няма какво повече да се добави.                                                                                                                                                                                               Знам,че коментарът ми не  е по темата точно,но не можах да се въздържа да приветствам написаното.  :rolleyes:

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Стоян

    13

  • bega4kata

    10

  • N.Zlatev

    5

  • bubaru

    4

Най-много писали в темата

Всеки има различна представа за спортен автомобил и това няма нищо общо с колко к.с. е личният му автомобил.

 

Бях написал своето мнение с аргументи защо според мен vRS не е спортен автомобил и отдолу натъртих, че това е просто мое виждане и дано няма засегнати.

 

Сега виждам, че освен дето сте ми изтрили всички постове, има и обидени!! Момчета това е форум и въпросът е по темата - очаквам по зрели реакции с аргументи, а не триене на постове и мерене на конски сили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък е настанал бесен соц във форума, има триене на мнения избирателно. Моето също изчезна, а други с О2 рс си седят в теми за О3 рс. Както и да е, ”то така си беше”.

 

Мислех да си трая и да гледам сеир, но не издържах...

 

Без поздрави, то така или иначе ще се изтрие. Самичко. Без обяснения.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък е настанал бесен соц във форума, има триене на мнения избирателно. Моето също изчезна, а други с О2 рс си седят в теми за О3 рс. Както и да е, ”то така си беше”.

 

Мислех да си трая и да гледам сеир, но не издържах...

 

Без поздрави, то така или иначе ще се изтрие. Самичко. Без обяснения.

Шафте,нали е обяснено,че темата на човека се превърна от вас в поредния банален спор,дсж срещу ръчна.Така не му помагате на човека.Най много да го объркаме и да си вземе пак Кия.Изтрити са мнения които са били спам.А не кой какво кара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте приятели на Шкода! Да се похваля. Имах щастието да тествам двете скоростни кутии, dsg и ръчни.

- DSG дизел на цели 8 километра Чисто нов автомобил

1 прекрасна кутия, за град и трафик

2 Добър разход на гориво 6.7 по борд градско

3 бързо включва, перата работят добре на горе и на долу

След 6 години на автомата, бих казал че лесно се карат и не се налага да работиш в трафик. За съжаление имах само около час време с колата и 32 км. Разход 6.7 по борд и скорост 80 км. макс. Много +++ и един голям - цената. Това е лично мнение базирано на 1 час опит!

 

 

VRS дизел ръчна....хммммм, имах една широка усмивка която още ме държи. Взех колата вчера по обяд и върнах преди 3 часа. 420 км 24 литра нафта на колонка 160 мак. скорост все пак на 1400 км. кола. Карах магистрала, околовръстен път и град но е без много трафик. Много приятно се кара, бих казал че доста добре балансирна кутия! Автомобилът, дори и дизелов, ми достави достатъчно удоволствие. Единственият минус е ежедневния трафик.

Аз направих своя избор, VRS дизел,скорости.....!!!???

Ще разберете сле около 20 седмици.

Колата ще бъде поръчана тази дни.

Като цяло О3 vrs бих казал че е един приятен автомобил, леко евтина пластмаса, но само+++

Седалките много удобни, добре държат кръста, багажник голям и удобен. Автомобил с който лесно се живее!

Поздрави на всички и лека седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как е като обезшумяване според теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели на Шкода! Да се похваля. Имах щастието да тествам двете скоростни кутии, dsg и ръчни.

........................

Аз направих своя избор, VRS дизел,скорости.....!!!???

Ще разберете сле около 20 седмици.

Колата ще бъде поръчана тази дни.

Като цяло О3 vrs бих казал че е един приятен автомобил, леко евтина пластмаса, но само+++

Седалките много удобни, добре държат кръста, багажник голям и удобен. Автомобил с който лесно се живее!

Поздрави на всички и лека седмица.

 

Колега , браво за избора ! Каквато и да е кутията , важното е , че за теб е правилния избор . Радваме се , че си избрал Шкода и то vRS . Успех и чакането да мине неусетно :D/

П.С. Разчитаме и на серизна похвала когато вземеш колата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как е като обезшумяване според теб?

Бих казал, много приятно! Но е дизел все пак! Но, не е шумен автомобил.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oктавията е по-добре обезшумена от почти всички Японски и Корейски автомобили, изключвам "премиум" марките като Лексъс, Инфинити или топ модели на другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 3 във версия рс,/не съм карал стандартния вариант/,е супер обезшумена.Предполагам и Елеганса ще е така.

А бензиновата,я карам само в спортен режим и с включен звуков генератор.Мнооого красив звук.Голям кеф е.Кефя и се много.Под 10 в града не става обаче :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.