Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек - София


vRS

Recommended Posts

  • 1 година по-късно...
  • Отговори 144
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    10

  • PRR

    7

  • pastorino

    7

  • РусенскоВарено

    5

Най-много писали в темата

  • 8 месеци по-късно...

Аз винаги ще казвам само добри думи за сервизите на ЕТ София и ЕТ Пловдив, също така съм и очарован от отношението към мен в шоурума на ЕТ на бул. "Тотлебен" в София, както от целия екип там, така и лично от колегата SkodaOctavia 1.8T ( Илиян ). Благодаря му лично на него за отзивчивостта и отдадеността му, за неизменната му усмивка, за всичко, което направи за мен, благодаря и на колегите му за любезността и времето, което ми отделиха.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега също съм много доволен, дано и занапред да е така. Има един приемчик- Мирослав Филипов, много отзивчив човек, изказвам му най-сърдечни благодарности, да е жив и здрав този момък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз съм много доволен от един изключително любезен и знаещ приемчик в Е Т София името му е Стефан Хаджиев.

 

Браво на момчето със сигурност си разбира от работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм писал предимно в черния списък за ЕТ, но този път бях приятно изненадан и наистина доволен от обслужването. Правилно ми диагностицираха проблема и отремонтираха колата. И на мен ми прие колата Стефан Хаджиев. Благодарности на него и механиците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имах нещастието да блъсна новата кола.. и то хич не леко. Само ще кажа се изкочиха въздушните възглавници и ремонта отпред беше свързан с цялостно разглобяване и сглобяване. Ударът беше от едната страна, но се беше огънал леко калника и от другата (и въпросният не го смениха с нов, а само го изправиха).

 

От Еуратек оправиха колата за около 1 месец и като я взех изглежда отново като нова. Ремонта е извършен перфектно - отвътре, от вън - по нищо не личи, че по колата нещо е правено. Може би ако се свали двигателя отново и се разглоби всичко, опитно око ще забележи - но така както е - абсурд. Всичко е идеално, луфтове, разстояния- всичко!

 

Направо камък ми падна от сърцето. Като ми я предаваха човека всичко обясни, даже даде малко допълнителна и много полезна информация. Изобщо обслужването беше на ниво през цялото време.

 

Има едно малко изключение - много разнородни неща ми казваха за това кога се очаква да е готова колата. Първо казаха, че ще е готова до 1 седмица.., после до още една. Най-накрая ми казаха, че до още 3-4 седмици ще е готова, а ми се обадиха след 1 да ходя да я взимам..

 

Иначе са перфектни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още червени точки за ЕТ. Първа смяна на масло - желязно обслужване - като се започне от приемчика Хаджиев и се свърши с момчетата в сервиза. Дано и занапред да продължават в същия дух :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!И аз днеска бях в сервиза в Еура Тек София и май ти видях колата ти вътре в сервиза,и аз я го бях вкарал Фавора малко на обслужване и я видях, към слетобяда беше,та инж.Хаджиев ми показваше проблемите по ходовата част и както винаги беше много любезен старателен и отзивчив.

Браво на приемчика Хаджиев,и на монтьорите в сервиза! smile194 smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светна ми контролната лампа на възглавниците както си карах. Отидох в ЕТ Горна Оряховица, момчетата знаеха /имали указания/ за такъв проблем при първите О2 и за около 2 часа го отстраниха. НЕ МИ ВЗЕХА ПАРИ!!

Колата не е гаранционна.

БРАВО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес взех една Октавиа от сервиза.Хората са сменили доста работи по колата.Прилагам и последни актуални цени за части в ЕТ 9.07.2008

documentzamartogu1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

здравейте

 

аз имам малък опит с Шкода Октавия(все пак колата която ползвам е на 1 година)

но декември месец претърпя много тежък инцидент и от еуратек успяха да се справят изключително прецизнои само за два месеца (даже малко по-малко) колата беше отново в движение, даже смениха фаровете с тези на фейслифта :D

 

много съм доволен от работата с Еуратек, но да чукна на дърво да не ги виждам по същите поводи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Бях тан в петък, както бях писал по-рано си бях запазил час още преди 1-2 седмици за да мина т.н. профилактичен преглед главно по йодовата част на колата. Резултатите - перфектно обслужване, за което трябва да благодаря на моя приятел и познат Петър Пишев и на приемчика, на който за жалост не му знам името, но мисля че се води главен приемчик, който ми оказа голямо съдействие и помощ.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Трябва да отбележа,че ЕТ забавят,но не забравят!Поели са всички рекламации отправяни от мен към тях и влизащи в условията на гаранцията-някъде с леко побутване,но винаги отговорни.Това колко бърза им е логистиката е друго нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много съм доволен и аз от ЕТ.Записах час за смяна на стоп машинка на Октавиа и за няма и 2 часа беше готова,даже бяха измили и колата(това се плаща допълнително де)Имаше и проблем с алармата(оказа се изгорял бушон)Цялата сума беше 75лв.Във вторник най-вероятно ще сменят задни накладки(нещо стърже като натисна спирачката)Ще пиша като има развитие и най-вече какво са сменили и за колко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих отново до ЕТ за смяна на накладки,раради някакво стържене.Оказа се че има накладки за поне 50 000км.Имало насабрани ''боклуци''и от това било стърженето.За цялата работа ми взеха 50лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз съм изключително доволен от един единсвен приемчик в ЕТ София,името му е Петър Вангелов много любезен приемчик,образован и културен... =D> :D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз пък да се изкажа и за други, освен за приемчиците в Надежда (тях всички знаете, че си ги обичам :oops: ). На диагностиката има едно момче - Митко. Заплювам си го като "ДжиПи" за моята кола. Страшно отзивчив и много добре си разбира (и върши) работата. А и винаги ми "уйдисва" на капризите (колкото и да му досаждам). smile169 Номера е да сме доволни и от "вътрешната" част на сервиза, а не само от приемчиците.

 

И малко smile188

Миро пък има специален повод да черпи. Да му е честита щерката. И да му е жива и здрава и тя и жена му. А пичът си се моташе още в сервиза (вместо да ни тегли по една майна и да се изстреля бесно към болницата) и се разправяше с досадници като мен и неколко лелички и чичковци. smile150 "Алармата не ми работи...", "Чакай да ти кажа, светна ми една лапичка на таблото...", "Скърцат ми спирачките...", "Може ли да погледнете за минутка..." и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пък да кажа и аз.......,отивам миналата седмица в Надежда да сменям масло,филтри и т.н. и айде покрай това да ми регулират шофьорската врата,че нещо повече трябваше да я блъскам за да се затвори.

Пичовете се престарали и ми регулирали и задната лява, без да искам това.

Пътувах в петък до Пампорово и установявам,че тоя път задната не се затваря добре.

Айде в понеделник пак в сервиза,пак регулация.

След това махнах и ски багажника и във вторник пак в сервиза,отново предната врата.

Та така в рамките на пет дни, три пъти в сервиза,май въобще не трябваше да се пипат вратите,ама човек каквото сам си направи..... ](*,)

 

 

П.С.Сега ,що годе вратите са добре,ама ще видим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изключително доволен от един единсвен приемчик в ЕТ София,името му е Петър Вангелов много любезен приемчик,образован и културен... =D> :D:lol:

 

Още един доволен... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

наскоро счупих каре на Оборище и благодарение на добрата работа на Алианц и ЕураТек още на другия ден бях обратно на работа (работата ми зависи от колата)

обслужването беше на ниво, дори репатрака дойде за по-малко от 20 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.