Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставки за чаши


marinms

Recommended Posts

Доста теми съм изчел, а и по доста сайтове съм гледал. Пустата Фабия не е лош автомобил, но много кофти е че няма поставки за чаши. Сутрин пътувам по 30 км до работа и си правя кафе в къщи за из път, но много ме дразни че няма къде да си държа чашата. Колата е Фабия I. Вие как се справяте с този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поставки за чаши. в дясно от CD-то, но до момента не съм намерил евтини.
1240562843_6Y0862531H47H_w450_h400.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата IDA беше си купил с няколко колеги от чужбина. Трябва да го питаш него. Иначе аз дебна в ebay.co.uk

Има и други варианти, но те не са оригинални за Skoda. Гледах в briskoda бяха слагали от Lupo двойна поставка на мястото на чекмеджето под CD-то.
2012-09-12183626.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази на мястото на лайсната много ми хареса, а и чекмеджето не е лошо да си стои. Ще си потърся такава. Надявам се да не е безумно скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия вариянт е 70+ паунда. Само малко да се освободя на работа и позвам лов по моргите. Вариянт 2 предполагам че лесно ще се намери, защото май повечето Lupo я имат.

Редактирано от zizirixo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам неизползвана кутия  с две чекмеджета ,която  влиза  в отвора  за радио,но може би на някои коли да има и друго място ,където  да се постави.Горното чекмедже  е за няколко диска,долното  като се отвори,излиза една поставка с два отвора за чаши,а надолу се разпъват два държача, които задържат чашите да не пропадат надолу.Утре ще го снимам ,за да го видите какво представлява.Челно се виждат само две чела ,имитация на фурнир,в светлокафяво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази до радиото става предимно на коли без музика или такива с оригинални радиа. Двете части на полудъгата се отварят много близо пред радиото (3-5 мм) и ако малко стърчи радиото ще запира. В skodataile.cz беше по 25 евра, В ЕТ 100+ лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с оригинално радио. Видях поставката в чешкия сайт. 600 крони е (около 43 лв). Бих си го поръчал, но няма на склад. :(

Редактирано от marinms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи се нареждаш до нас, дебнещите в ибей за такава поставка :D

 

Ако жертваш предния пепелник, ето ти друга алтернатива, заводска:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-SKODA-FABIA-MK1-6Y-FRONT-DRINKS-CUP-CAN-HOLDER-6Y086326747H-/380748562594?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFabia&hash=item58a66200a2

 

$(KGrHqF,!rMFH7jnviDoBSF8nf2bog~~60_57.J

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е така. Ако се прави някаква колективна поръчка бих се включил. Тая за пепелника я бях гледал и преди, но нещо не ме грабна, но ще я видя и нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/?album;aid=837452

Ето поставката за чаши,за която писах / чашите не се продават ,само  за примерно  положение  при поставянето /

Редактирано от shotik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това пробвал ли си го на фабия мк1?

Имам Сеат , става в кутията  за радиото,но във Фабия не съм,го опитвал,защото около нас няма такива коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Отваряте жабката и откривате място не за една, а за 2 чаши. Готово.

Явно не си се заливал с кафе от тия стойчици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е не съм. Не пия кафе и за това не ми липсват стойките. Кола в кутия от време на време. Тези стойки от Лупо ми изглеждат много прилично. На барчето на фелицията имах място за 2 чаши кафе, или кенчета и изобщо не падаха. На фабията в жабката още не съм ги пробвал.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поставка за чаша между двете седалки. Преди да си сложа оригиналната до радиото, взимах и слагах чашата с едно движение и никога не съм имал проблеми.

 

А тази от Лупо, аз лично не бих я поставял. На дълъг път, особено при лошо време, много се борави с управлението на отопление, вентилация и климатика. А тази ще пречи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://picbg.net/u/48572/42766/780085.jpg

 

Загледах се днес и се оказа, че между седалките има не една а две поставки за чаши. Едната е за задните пътници но е използваема и от предните. Ето ги:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между седалките реално могат да се поставят 3 чаши или бутилки 0,5л вода, ако се махне пепелника (не пуша  :) ).

Двете са пред лоста за скоростите, а другата е по-назад и е по-скоро за пътниците от задната седалка.

Ползвал съм ги без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пътниците отзад си има отделна поставка която се отваря като пепелник и се разгъва. Тази която е зад ръчната си е за отпред по скоро. Така или иначе поставки има. Тази която се поставя до радиото определено е гъзарийка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пътниците отзад си има отделна поставка която се отваря като пепелник и се разгъва. Тази която е зад ръчната си е за отпред по скоро. Така или иначе поставки има. Тази която се поставя до радиото определено е гъзарийка.

Колегата по-горе визира Фабия 2. Там, "разгъваща се" поставка за чаши за пътниците отзад няма, има "дупка" между седалките. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги и аз тези поставки между седалките за задните пътници, но когато малкия се вози вероятността да ги ритне е много голяма.

А тези за мястото на пепелника от къде могат да се купят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ, но тя не е поставка за чаша, а кутия ако колата е поръчана без пакет за пушачи.

Няма кръгло легло за чашата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.