Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой колко километра е навъртял с Шкодичката си ?


Plamen89

Recommended Posts

старата октавия е на 170 000 км от 2007ма, досега. А новата, за по-малко от 2 години - 34 000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално извън темата!!!

А, всъщност, каква е идеята на темата, защото или аз съм тъп /най-вероятно, това е отговорът/, или темата?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално извън темата!!!

А, всъщност, каква е идеята на темата, защото или аз съм тъп /най-вероятно, това е отговорът/, или темата?!?

 

На кратко - статистика. То май е малко като статистиката във футбола - много хора умират да следят всевъзможни статистики, които други хора ги смятат (може би с основание) за абсолютна тъпотия и безсмислица. Така или иначе предвид активността в темата, явно има хора, на които им е интересно колко навъртат другите колеги и къде се нареждат те в статистиката. ;)

Редактирано от Мonster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.