Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвместимост педали О2-Супърб2-Йети


Recommended Posts

Понеже се засилих да си поръчам едни стъргалки за кал и аз, да вляза в клуба на халюминиевите пендели, имам един въпрос - педалите и footrest на О2, Супърб 2 и Йети еднакви ли са?

Засилката вече свърши и поръчах въпросните стъргалки за кал. Но ако може някой да се изкаже по въпроса, щото аз нещо не съм много сигурен  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разликата е само в захващането на ушите (както ми се струва) сигурно ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес много по рано от предвиденото дойде пратка от дръпнатиландия:

034321010.jpg?r=0

В петък след обед ще се пробвам да ги сложа.

И междувременно след невероятния успех на първата доставка :) си поръчах и това

Сега се чудя на тези капачки за джанти, нещо ми се върти в главата, че 56,5 мм не е това, което ми трябва за джантите на Октавия  :unsure: Иначе разликата в цената е драстична - $10 срещу 60 лв. в Еуратек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педалите явно са съвместими

034325236-big.jpg?r=0

остава да разглобя кората за да видя какво ще стане с footrest-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той май иска допълнителна пластинка да му се направи?

Видях в един клип в интернет, че май на Супърб е с допълнителна пластина, а на Октавия е без.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва- имам жокер- планка от монтажен кит на китайско централно. Лесно се реже и огъва. Имам в излишък, ако ти потрябва. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, като го пробвам - ако не става и не пригодя някоя планка от тези които си имам - ще свиркам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така става бе, то там кой гледа? Аз педалите ги виждам само като се качвам :D Повече не ги и поглеждам. Та, не знам файдатЪ от тая убавиня. Единствено ми е интересно, дали скърца, когато са ти мокри подметките... че малко ме дразни това нещо мене.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми скърца, но определено ми се хлъзгат подметките по педалите като са мокри, за скърцане по гумени педали редовно ми се случва

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да. Само пречат, освен, че не помагат с нищо. Но всеки го кефи различно. Станали са си супер.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и по гумените ми се хлъзгат подметките когато са мокри, тъй че по-лошо не може да стане. А скърцането ме дразни доста, тъй че тук се появява един плюс. Освен това гумения педал на спирачката (на автомата е гооолям) като го натиснеш в края и се гъне, този е супер в това отношение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен footrest-а дойде малко по-дълъг, та се даложи да го кръцна 5 мм отдолу, така че и дупката си дойде на място, и ушенцата си влязха до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо запецнах на махането на лоста за отваряне на капака - щифта не излиза до край

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай смело! Аз съм го махал, но се дърпа доста, за да излезе щифта и при мене. Няма какво да счупиш - това там е най-здравото, защото съм го дърпал, преди да намеря как точно се изважда... че бързах и нямаше интернет в подземния гараж. Затова дърпай смело щифт-а - излиза си.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 382 657- Дрънни една шайба, ако минаваш

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И footrest-а е монтиран, малко е по-дълъг от оригиналния, но застана без рязане. Малко се разбързах след като свалих лоста за предния капак и отпрах винта, който е скрит под него, че не се сетих какво има там :fool:  и дръпнах с всичка сила, ама нейсе

034330409-big.jpg?r=0Снимката е ужасна, ама на бързо толкова.

Следват планките за разкрасяване на лостовете за вдигане на седалката, би трябвало да пътуват вече. После и лайстни за праговете, нови емблеми и капачки за джантите и разни други работи, че то един път като започнеш...  :flag_skoda:

 

ПС: Благодаря за съпорта на всички колеги  :hi: , специално на Ivo_Dinkov, който първи я видя на живо в завършен вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.