Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прехвърляне на служебен автомобил от чужбина


winrg

Recommended Posts

Здравейте,

 

Харесах си една Шкода извън България, но колата е била служебна. Не съм сигурен дали е регистрирана като товарна, но има мрежа между задните седалки и багажника.

Каква е процедурата за прехвърлянето на частно лице. Ако е била регистрирана като товарна, след това може ли да се регистрира като пътническа в България?

Колата е в Чехия ако има значение. От автокъщата ми предложиха да я взема с чешките номера и след това да им ги пратя по пощата, за да отпишат колата в чешкия КАТ.

Ще имам ли някакви проблеми при регистрацията в България ако колата е била регистрирана като товарна в Чехия?

 

Надявам се някой да отговори бързо, че след около 2 часа ще ходя за втори оглед и евентуално да сключим сделката.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Виждам, че никой не е писал. За съжаление и аз не разбрах дали е възможно и как става прехвърлянето ако е била товарна. Темата вече не е актуална и може да бъде изтрита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.