Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде са клубните РС-ки?


PUF-PAF

Recommended Posts

Ще я представя скоро. Все още нямам хубави снимки, а днес потеглям на ски в чужбина. Тамън да се сближим :)

Приятно каране на ските :banana_ski: ,а и на РСката,защото подразбирам,че ще си с нея.На пръв поглед ,от снимката под ника ти, доколкото виждам е синя с хром пакет и антрацитно Джемини. Тези рейки на тавана са за ските може би? Оригинален аксесоар от Шкода ли са?...............................И да се връщаш по-бързо,за да направиш много снимки ,за да и се порадваме и ние. :friends:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    4

  • PUF-PAF

    4

  • bega4kata

    4

  • todor tchobanov

    4

Най-много писали в темата

Мисля, че видях тази синята онзи ден към 18:30 на кръстовището на Румънското посолство. Изглеждаше супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от около месец съм горд собственик на О2 vRS комби :) 

Излишно е да ви казвам колко съм доволен от този факт.

Следил съм и други форуми, но тук ми направи впечатление колко позитивно настроени са повечето от участниците.

Пожелавам ви приятна седмица и продължавайте в същия дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно каране на ските :banana_ski: ,а и на РСката,защото подразбирам,че ще си с нея.На пръв поглед ,от снимката под ника ти, доколкото виждам е синя с хром пакет и антрацитно Джемини. Тези рейки на тавана са за ските може би? Оригинален аксесоар от Шкода ли са?...............................И да се връщаш по-бързо,за да направиш много снимки ,за да и се порадваме и ние. :friends:

Точно така, хром а антрацитно Джемини е. Рейките ги взех от Thule, защото имам куфар за ски и отделно лятото слагам багажници за колела. Хич не и стоят, но не мога без тях. В шкода имаше рейки на същата цена почти, около 450 лв, но бяха по-високи и не се спрях на тях. Стърчат доста неприятно над колата. Днес се прибрах и нещо не остана време да споделя впечатления, но скоро и това ще стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че видях тази синята онзи ден към 18:30 на кръстовището на Румънското посолство. Изглеждаше супер!

В Гео Милев съм и най-вероятно съм бил аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук са! И се множат като гъби, което е по-важното! :)))

 

11080831_917570038263052_718273698154889

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Все още не е клубна (въпреки че й се радвам от година и половина), но скоро този "дефект" ще бъде отстранен. :)

 

cqs1430837604r.jpg

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти съм се заглеждал по нея в паркинга на The Mall! Даже питах Ivo Dinkov дали знае чия е. Много е хубава, а на живо е направо супер - снимката не може да я покаже в пълната ѝ красота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм, страхотна е - синьо бижу!

А, дали има навика, следобедно време, да се фръцка по бул."Шипченски проход", че май, неведнъж я засичам?!?

Не съм свирил, защото не е с отличителни белези, пък и ме е срам - клаксонът ми, все още звучи като "ранен мравояд" - хората се чудят, да се смеят ли, да плачат ли...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не е клубна (въпреки че й се радвам от година и половина), но скоро този "дефект" ще бъде отстранен. :)

...

Супер изглежда! Ще се радваме ако пуснеш една тема за нея да й се порадваме :). А иначе , щом имаш регистрация и се включваш във форума , мисля че вече си е клубна :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти съм се заглеждал по нея в паркинга на The Mall!

Работя в офис сградите до The Mall и прекарва на този паркинг доста време. Именно заради паркирането там обаче й се случват неприятни неща - докато оправим задния калник, който някой корифей на паркирането беше забърсал, друг "майстор" някак успя да ми надраска и двете врати отдясно. Ако човек се грижи за колата си и откача от дреболии като мен, паркирането в моловете на моменти е доста напрягащо.:)

 

Даммм, страхотна е - синьо бижу!

А, дали има навика, следобедно време, да се фръцка по бул."Шипченски проход", че май, неведнъж я засичам?!?

Случва се понякога, обикновено наистина следобед. Странно, че не съм забелязал твоята, защото погледът ми обикновено се заковава автоматично на Superb с "двуцевки" отзад. Невероятни коли.:)

 

Супер изглежда! Ще се радваме ако пуснеш една тема за нея да й се порадваме :). А иначе , щом имаш регистрация и се включваш във форума , мисля че вече си е клубна :)

Ще я наснимам и ще направя тема при първа възможност. Беше планирано да стане наистина клубна миналата неделя, но не се класирах за срещата. Следващия път обаче съм пред НИМ.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ег.ти, ЩАЗИ ряпа да яде :)

Разконспирирахме те - сега, определено трябва да сложиш "опознавателни знаци"!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам моята Октавиа 3  ВРС от 25 юли 2014. Вече съм на близо 13 000км. Кажете къде мога да кача снимки, за да ги споделя и във форума. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам моята Октавиа 3  ВРС от 25 юли 2014. Вече съм на близо 13 000км. Кажете къде мога да кача снимки, за да ги споделя и във форума. 

Аз ползвам снимка.бг

Иска създаване на акаунт, ама не е толкова проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пълния линк:

 

http://dlsolutions.snimka.bg/automobiles/octavia-vrs.864829.35336049

 

П.С. Предполагам, че колата е дизел  :running:

 

 

035336062-big.jpg?r=0

035336050-big.jpg?r=0035336051-big.jpg?r=0035336052-big.jpg?r=0035336053-big.jpg?r=0035336057-big.jpg?r=0035336058-big.jpg?r=0035336059-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е бензинова :) Между другото направих и замерване на ускорението от 0 до 100 с лънч контрол и смяна на предавките от перата на волана. По хронометър се оказа, че ускорява за 6,1. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ег.ти, ЩАЗИ ряпа да яде :)

Разконспирирахме те - сега, определено трябва да сложиш "опознавателни знаци"!

Поздрави

Доста сте добри, спор няма. За нула време се разбра коя е колата и къде се движи обикновено.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Добре дошъл, тази красавица наистина беше май на колега от форума. Супер че остава пак! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.