Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Дали някой е успявал да подкара видео на Bolero-то? В книжката пише, че може но на моята Octavia III ми дава, че нямам codec.

 

Благодаря предварително за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой! Това което пише в книжката е лъжа. Аз съм пробвал с всички формати описани в книжката и не става. В английския форум колега беше писал, че е успял да си вземе пари обратно от дилъра, като неустойка заради подвеждащата информация. Аз не съм пробвал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, явно не е само при мен проблемът. Може би е въпрос на ъпдейт на фърмуеъра. Някой ден ако имам път към ЕТ ще ги питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично в упътването не съм видял никъде да пише, че Болеро поддръжа видео. Но гледах в ютуб, как един руснак си слага плеър/ рисиъйвър в жабката и подкарва видео. Едва ли е вариант за повечето от вас.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали би свършило някаква работа за случая:

http://www.oemvag.es/en/home/1596-multimedia-interface-box-mdi-with-integrated-control-unit.html?

В Еуратек може да се поръча, но на доста по-висока цена - 600 лв.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е унифицирана шкодова букса, към която със специални къси кабели се получава вход за usb, mini usb, iphone и 3.5 жак. Използва се в вторите генерации. Не съм я срещал да се предлага за О3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този сайт се предлага и за Октавия 2, и за Октавия 3.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че добавянето на видео става по доста сложен начин, като на практика се използва директна връзка към дисплея на Болерото.

Добавя се нов мултимедиен процесор за тази цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че добавянето на видео става по доста сложен начин, като на практика се използва директна връзка към дисплея на Болерото.

Добавя се нов мултимедиен процесор за тази цел.

Тя стана цяла сватба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам аз тръсене за Болеро, излезе ми една тема тук....Интересно!

 

Драскам, понеже за видео на болеро се интересувам преди около 5 месеца........

Да кажа мнение: Всичко зависи от това какъв (авер) хакер имаш зад гърба си. Няма невъзможни неща!  (ТРЯБВА ДА СТАВА)

 

За съжаление, нямам под ръка Болеро (освен Сами или колегата от Варна да станат опитно зайче за час/два/три) на което в момента да подкарам, за да кажа, точната програма за теглене/конвертиране/резолюция и от къде ще го прочете (най-вероятно от ЦДто).

 

Всичко се свежда до търпение и упоритост. На старата талига, 3 дни си играх, докато намеря резолюция, програма и формат да тръгне ДВДто от USB (иначе от диск всичко четеше, нямаше значение HD ли е, не е ли (AWI/WMA/MP4 и тн.), от УСБ нищо).

 

Който евентуално се интересува и има болеро под ръка, защото както казах- Аз нямам.....има ми координатите (из форума) или на ЛС да остави неговите (чета ги през пощата, защото във форума не пипа особенно много (почти хич).

Поздрави!

Редактирано от BlackPearl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото е за децата, които се возят, не за шофьорите ;). Филмът по пътищата е по-интересен :) :).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки таблет за 100 лева ще ви покаже видео!! Като ви се гледа толкова много.

 

 

Видеото е за децата, които се возят, не за шофьорите ;). Филмът по пътищата е по-интересен :) :).

 

Като е за децата наистина решението за таблет от 100-150 лева на стойка на подглавника, насочен към задната седалка е евтин вариант, екрана на Болерото няма достатъчно разделителна способност за добро видео, освен това идва далече от задната седалка.

138565136311336.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е за децата наистина решението за таблет от 100-150 лева на стойка на подглавника, насочен към задната седалка е евтин вариант, екрана на Болерото няма достатъчно разделителна способност за добро видео, освен това идва далече от задната седалка.

138565136311336.jpg

:PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опцията с таблета е опасна за децата. При катастрофа може да стане много зле.

А иначе видеото за Болерото наистина ми е заради тях. Хубаво би било, защото звукът ще се чува през колоните в автомобила. Такса или иначе, докато не намеря решение с Болерото, пускам филмчета от телефона ми, който е на стойка на предното табло (аудиото влиза през блутута в системата на колата). Малко им е далечко но върши работа за да не питат постоянно - " Тати, скоро ли ще пристигнем?" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, мисля, че рано или късно ще се намери. Щом за Болерото на Октавия 2 има решение, и за това на Октавия 3 ще има.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Когато дошъл в България никога не ял кюфте...Лук се реже на едро - за да не стопи ....Трябва да правиш още..."

 

така де - ще дойде времето и на новото Болеро да се хакне , както искат някои колеги.

 

п.п. Болерото е с ниска резолюция и дори да показва видео ще е все едно да се яде кюфте без лук - то все пак е радио , а не ТеЛеВиЗоР !!! :)

 

Наздраве към всички четящи темата и специално наздраве към черните перли !!! :D  :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте от Parrot какво представиха на CES 2015: http://blog.parrot.com/2015/01/05/ces-2015-parrot-rnb6-the-most-advanced-in-vehicle-infotainment-system/Ако цената, на която го пуснат е приемлива, смятам че няма кой да даде 2561,39 лв. за Amundsen+ (Рапид) или 5432,23 лв. за Columbus  :wacko_1: Тия от VW/Skoda явно са яли много, ама много луди гъби и действието им не ги опуща дълго време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Във връзка с горния пост - днес случайно попаднах на това. Изглежда читаво.

 

Пълно копие на колумбуса, та даже май с повече екстри. Само не успях да намеря цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.