Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща за Клубна фотосесия - Копривщица 16.05.2015


pigoff

Recommended Posts

  • Отговори 97
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • pigoff

    16

  • mRt

    10

  • masterOne

    6

  • Lachezar

    5

Най-много писали в темата

Аз от вчера вечерта хич не съм във форма :angry_jumping: и за съжаление ще трябва да си седя вкъщи и да почивам :(
Весело изкарване на вас. Да пуснете много снимки във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от пътуващите в събота има свободно място в колата и би ме приел за компания, моля да ми драсне ЛС. Както споменах, имам си причини да не мъча баба Шкода в дъждовното време, пък ми се иска да видя красивата Копривщица с още по-красивите шкоди в нея и разбира се с приятелите от форума, пък и с някои местни такива... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко риечи? ;)

Визирах orange! ..... :) ма и теб няма да тЪ върнем... :P

 

Саше , много кофти. Оправяй се бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, забравихте да пишете часа и мястото на срещата в събота. Гледам, че стана ракиено време вече. То пусти мерак, край няма: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигнах.
Сборен пункт предлагам да използваме паркинга в началото на Копривщица.
Начален час 11.30 - 12.00 часа на въпросния паркинг.

Площада също е много удачно място.
Утре времето ще бъде облачно, така че няма да зависим от слънце.
И не забравяйте че ще има и нощни снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , преди малко се чух с Митко (pigoff) и програмата е следната :

 

Събота 16.05.2015г

 

Сборен пункт за  всички към 11:30 - 12:00 ч на паркинга в началото на Копривщица ( GoogleMaps ) .

Паркинга е достатъчно голям за да се съберем всички. Платен е - 1лв за час и 5 лв за цял ден.

 

Който желае може да спре и на площад "20-ти Април" ( GoogleMaps ) , но там има много малко места и често са заети.

 

След като се съберем , ще се направи разбор и ще бъде обяснено как и къде ще се случва заснемането на красивите Шкоди.

Има няколко набелязани места , но за повече подробности , утре като се съберем.

Ще има и нощни снимки.

 

За вечерта , също като се съберем ще измислим къде да направим купонЯ :D 

 

Това е засега , ако някой има въпроси може да ми пише на ЛС.

 

И ... приятно изкарване на вече пристигналите :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, Янко, ще се класираш за втората сесия. Само спри на платения паркинг (вляво от пътя на влизане в града). Пуснах ти ЛС с телефон, за да звъннеш, като пристигнеш.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко тийзъри...

Обработен снимков материал очаквайте след около месец!
Снимките ще бъдат споделени лично със всеки участник. 
Общите снимки ще бъдат пуснати в отделна тема с линк.
Благодаря на всеки присъствал! Много от "яките" снимки станаха благодарение на ентусиязма на самите участници! Благодаря Ви за което! 
Имаше участници, които очакваха някой друг да мисли и участва за тях. Това беше разочароващо за мен! Не разбирам такъв тип незаинтересованост. Коментарите са излишни! Не възнамерявам да влизам в полемика с когото и да било.

Резулатите са много добри за мен! Надявам се да ви харесва и на вас!?

 

Моля, всеки един участник да ми изпрати на ЛС, регистрационният номер на автомобила, с който е присъствал, за да мога да сортирам по-лесно материала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, всеки един участник да ми изпрати на ЛС, регистрационният номер на автомобила, с който е присъствал, за да мога да сортирам по-лесно материала.

:eusa_think: Това необходимо ли е? Просто подготви материала и го сложи на достъпно място. Всеки присъствал на сесията негласно се е съгласил да бъде сниман и не вижда причина да се пращат лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък принос и от нас лаиците с поглед към работливите професионалисти  :hello:  :hello:  :hello:

 

de2c8359cce6a83370a6d6f1f09f85d9_920x0.j

 

e9fbd2f4405c8c5d817d77d288b3830f_920x0.j

 

65eee056b0a4a77652fda1066961d9b1_920x0.j

 

2652851a5efa8b06c2f3e915b6c61829_920x0.j

 

a20541395e715749d4acd5afd109539a_683x102

Редактирано от yanko78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна и интересна среща! Благодаря на Митко за всичко , което направи за нас. Аз едва ли бих се заел с организиране на нещо подобно. С някои колеги не се видяхме , с други за малко , а с трети повече , но аз се бях отдал на почивка и разходки. Поздравления на всички , които присъстваха , очаквам снимките с нетърпение!

 

п.п. Ето и малко от мен:

post-3305-0-00054300-1431877138_thumb.jpgpost-3305-0-36451800-1431877159_thumb.jpgpost-3305-0-67002600-1431877188_thumb.jpgpost-3305-0-52618000-1431877206_thumb.jpgpost-3305-0-70294200-1431877229_thumb.jpgpost-3305-0-43806700-1431877259_thumb.jpgpost-3305-0-22024800-1431877278_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_think: Това необходимо ли е? Просто подготви материала и го сложи на достъпно място. Всеки присъствал на сесията негласно се е съгласил да бъде сниман и не вижда причина да се пращат лични.

Напълно съм съгласен съм с Пепи. Освен това нали правихме и списък в някакъв тефтер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за приятните моменти - запознах се с десетки приятни и интелегентни колеги, обменихме мнения, майтапи и информация и аз лично се надявам, че създадохме предпоставки за много нови приятелства и популяризиране на КЛУБА И ФОРУМА!
Специални благодарности на Митко (pigoff) за отделеното време и старание, за да инициира и заснеме такова мащабно мероприятие, без да търси нищо насреща. Също така му благодаря (а мисля че и доста други, ако не всички други присъствали в Копривщица би трябвало да му благодарят) за споделените безценни знания и умени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се много хубава среща с доста добра посещаемост и много приятно прекарани часове ! Направихме страхотни кадри с колите в приказна Копривщица. :)

 

Благодаря на всички колеги , които успяха да отделят време и средства за да се включат в това хубаво събиране.

Благодаря на Митко pigoff за отделеното време и усилия , както и на всички останали колеги , които снимаха.

 

Вярвам , че можем да превърнем подобно събиране в традиция.

 

:flag_skoda:

 

Снимки ще има скоро в сътветната тема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че успях да се включа дори и само за 5-6 часа. Мисля, добра среща се получи. Успях да се видя и да поговоря с доста хора, а и да изплакна очи с хубави Шкоди. Специални благодарности на Пепино, който търпеливо и подробно отговари на многобройните ми авто-софтуерни въпроси :)

От това, което видях и чух - Пигов се е раздал максимално в снимането. С нетърпение чакам да видя резултата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи ...  за да не каже някой, че си пуснал Мица сама да ходи по срещи :tongue_1:

 

post-15099-0-37043700-1431898917_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей страхотно е било. Много яки снимки!
Направо си ме хваща яд че не успях да дойда. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи ...  за да не каже някой, че си пуснал Мица сама да ходи по срещи :tongue_1:

Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички!
Бяхте на ниво!
Благодаря на Клубната управа за съдействието! 
Уважавам всеки един от присъствалите! 
Извинявам се публично на Дамите, които искаха от мен да не спирам да снимам, за дето отвърнах нецивилизовано! Изивинете ме! (бях гладен и слънчасъл, което естевствено не ме оправдава де)

Извинявам се публично на всеки, който съм засегнал в стремежа си да направя качествени снимки! Извинете ме! (мозъка на мъжа не поддържа мултитаскинг)

 

Изванявайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки. Не присъствах,но предполагам че за фотографа не е било лесно хем да организира,хем да снима.Колите са много и сигурно е било от изключителна важност да има съдействие от собствениците.Още веднъж ГОЛЯМО БРАВО

 

Edit /mRt/ : Снимки може да видите в ТАЗИ тема (кликни) :)   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.