Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересни линкове свързани с тунинг автомобили.


masterOne

Recommended Posts

Шведите са много напред от към теория и технологии.Но нямат пари за тестване по пистите-едно Порше 918 ще пръсне Агерата във всяка дисциплина освен ускорение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    17

  • axel

    7

  • SKODA 105 RS

    6

  • setfan

    4

Най-много писали в темата

доколкото знам и двамата са оживяли:

 

 

 

Хайде да не си разваляме настроението с такива клиове. Нека темата е по-надъхваща :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо старо, но много силно! Направо настръхвам, като го гледам  :heat:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4Id2O0vC7Lk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да настръхнеш - това ми една от любимите коли в тръбата. ето по якия клип с рекорда на същата кола

Близо 260 за 8,84!!!! Ама гърка много я кара - не съм виждал някой с подобна кутия да даде такова време? - има 5 смени за 8,8сек!?! Ако се опоска 150-200кг и една кутия като на Сирокото и не ми се мисли.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, дай някоя Skoda! Стига с тия Тесли!  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя май е само на задно, а?!

 

Не е само задно! При GTR скоростната кутия е при задния мост и има един директен кардан от двигателя към задния мост, а от там един по-малък се връща към предния.

Направено е за да разпределят тежестта по-добре. Ето това е задния мост със ск. кутия  :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам че е с 2 кардана! Но някои "състезатели" преустройват задвижването само към задно. А и този е с яките сликове само отзад, та затова се зачудих, да не са го скопили?! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Новата машина на Коеnigsegg -  Regera! Хибрид с максимална мощност 1500кс и над 2000Nm.  

0-400 км/ч под 20 сек.

150-250 км/ч за 3.2 сек.

1420 кг - собствено тегло

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да поясня, че изобщо не съм фен на дрифтинга, дори напротив. Аз съм заклет WRC фен. Но благодарение на DRIFTWORKS и начина по който представят дрифтинга, започнах да гледам от време на време разни клипове.

 

Впечетляващ за мен автомобил!

 

 

На кратко за проектът и автомобила: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една "скрита лимонка"  :sunny:

 

 

"Felicia spi block, crankshaft, conrods  and pistons is fabia 1.4(skoda engine)

Lowered Cr to 8,2 - so basicly a stock skoda ohv engine, nothing is forged.."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.