Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ново Йети


Recommended Posts

Жоро, принципно съм на същото мнение като теб за черните джанти, но в такава комбинация и изпълнено по този начин, определени ми харесва ;) Все пак това си е мое мнение и не ангажирам никой с него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • legaltk

    6

  • Боре

    5

  • sharpshooter_

    4

Най-много писали в темата

Разбира се. Ама нека си говорим и коментираме конкретния автомобил. Сигурен съм знаеш, че и дизайна на автомобила има значение. Не е подходящо да се дават примери с други марки.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра дискусия, благодаря ви за мненията! Продължаваме да я дискутираме разбира се!

Иво, това имам предвид:

attachicon.gifevoque.jpg

attachicon.gifL538_15-5_EXT_LOC12_KAIKOURA_dfc_fs_307-128084_1820x1023.jpg

 

Абстрахирайте се от автомобила, идеята ми е да се види готината комбинация на черен таван+черни джанти + черни колонки + черни огледала  :banger_2:

да, има разлика в линиите на 2те, но е близко като визия! Ще кача малко снимки от нета Йетита - има и заводско с черен таван(не този цвят, В колонките не са боядисани и има греди, но са със сиво посредата!

 

И аз съм за 1
На снимката ефекта е все едно някой я е настъпил и се е сплескала.

 

Има го и този момент, рисковано е, да не стане смешна!

Няма да ти казвам, че мразя черни джанти. От нищо не се абстрахирам.

Писах единица, защото черните греди на тавана не вървят на черен таван.

Може черно, но БЕЗ гредите. Т.е. трябва да се свалят.

Да, идва и този момент, може би заради сливането на 2те черни, тези с черен таван да са с сиви греди още преди ФЛ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Има вариант с стъклени панели за В колонката, лепи се и леко прази збче обаче!

пс. За джантите трябва да го видя на фотошоп, а не съм добър с него и един приятел ми прави горната снимка.

post-7686-0-77274500-1449169299_thumb.jpg

post-7686-0-33654100-1449169314_thumb.jpg

post-7686-0-56282800-1449169326_thumb.jpg

post-7686-0-71971700-1449169504_thumb.jpg

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На евока по горе двата цвята са разделени с лайстни, което на йетито ги няма и това прави нещата несравними.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, лично на мен ми харесва най-много първия вариант от последния ти пост - с черните Б колонки, без черен таван.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, не можа ли да дадеш първия вариант с по-далечен план на автомобила. Цялостно да се види.

Иначе май ми харесва втората снимка. Заедно с джантите. Не са изцяло черни. Гредите на тавана трябва задължително да ги направиш, като тези. Може и с цвета на автомобила да са, защото е подходящ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, не можа ли да дадеш първия вариант с по-далечен план на автомобила. Цялостно да се види.

Иначе май ми харесва втората снимка. Заедно с джантите. Не са изцяло черни. Гредите на тавана трябва задължително да ги направиш, като тези. Може и с цвета на автомобила да са, защото е подходящ.

http://www.superskoda.com/Skoda/Yeti/Skoda-Yeti-black-B-PILLAR-covers-KI-Rтук са всички снимки на тези капаци за В колонките! 

 

Осмисляйки вариантите, които излязоха се омешех в мнението си тотално! Не знам на това капучино дали ще му стой черен таван... Вече В колонките са под въпрос, гредите - не съм питал бояджиите, джантите ще е като се сменят зимните гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, лично на мен ми харесва най-много първия вариант от последния ти пост - с черните Б колонки, без черен таван.

 

Поздрави

Лошото на тия капачки е че ще надстърчат, лепят се и не знам да не свирят или да се разлепат като карам по-дълго с висока скорост! Варианти има и с фолио или с боя да се отсекат! Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, мислил ли си за таван и огледала в сребристо - какъвто е цвета на онзи детайл под предния номер.

Днес гледах на съседа на Йети-то точно тази комбинация и много хваща окото.

Основният цвят е като на твоето Йети.

Трябваше да го снимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, мислил ли си за таван и огледала в сребристо - какъвто е цвета на онзи детайл под предния номер.

Днес гледах на съседа на Йети-то точно тази комбинация и много хваща окото.

Основният цвят е като на твоето Йети.

Трябваше да го снимам.

Не, не съм мислил, но сега вече се замислих! Можеш ли да го смимаш? Мерси за идеята!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Видях едно софийско Йети по Цариградско - мишо сиво на цвят, не клубно с един младеж вътре и беше свалено и с фланци поне 30мм и като мойте джанти. Много ми хареса, стоеше красиво, ама пък ми харесва че е високо моето, та съм в голям размисъл от една седмица!

Видях преди месец едно паркирано Йети, което ми направи впечатление, че беше свалено доста, но лично на мен не ми хареса. Според мен по-високото окачване ходи на кубовидната форма на колата. Мисля, че ефектът на понижаване окачването на Йети ще го доближи до визията на баничарка (Берлинго и т.н.).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,

Като човек минал по пътя на пребоядисването на таван в черна перла, съвета ми е не се захващай. Филма става много голям, защото като го боядисаш него и започваш да търсиш други детайли, с които да го навържеш и се почва лайсни, огледала, дръжки, стопове, фарове.... и т.н. и т.н. докато докараш една добре вързана цялостна линия. Тук обаче идва тънкия момент да успееш да спреш навреме, преди да прекалиш. Помисли си хубаво, но според мен си се кефи на колицата в този ѝ вид и не влизай в този филм.

Редактирано от PSYHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,

Като човек минал по пътя на пребоядисването на таван в черна перла, съвета ми е не се захващай. Филма става много голям, защото като го боядисаш него и започваш да търсиш други детайли, с които да го навържеш и се почва лайсни, огледала, дръжки, стопове, фарове.... и т.н. и т.н. докато докараш една добре вързана цялостна линия. Тук обаче идва тънкия момент да успееш да спреш навреме, преди да прекалиш. Помисли си хубаво, но според мен си се кефи на колицата в този ѝ вид и не влизай в този филм.

Реших миналия месец да го помисля... И добре, че така направих! Този сервиз Лазурит, където смятах да го правя, ако и това им бях дал още щях да си чакам колата! Страшна работа е там. И за това се замислям, дали с фолио няма да е по добре? Тия бои нямат връщане на цвета после, разправии с бояджии! Иначе има оригинален черен цвят за таван на Йети(Жори ми показа и сребърносив)... На тоя етап няма нищо да права. Хубаво ще го помисля! Оглеждам само едни капаци за праговете - има ги оригинални, но и след тях ще искам и рейките, после огледалата :Д...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях преди месец едно паркирано Йети, което ми направи впечатление, че беше свалено доста, но лично на мен не ми хареса. Според мен по-високото окачване ходи на кубовидната форма на колата. Мисля, че ефектът на понижаване окачването на Йети ще го доближи до визията на баничарка (Берлинго и т.н.).

Сега чак го виждам коментара :Д ... Ако се свали и гумите трябва с фланци да се изкарат още иначе е неестествено. Гледах в нета една с джанти на ЕТ35 и 4ри дистанционни фланеца на 20мм. Стоеше добре(свалена само 35мм). Но на този етап ще ми е много да я сваля толкова - и сега се влачи по корем често. А на Йетито това му е кефа, да минаваш отвсякъде. 

post-7686-0-22777800-1452963276_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ooo, при това положение за какво изобщо мислиш за снижаване? Като те гледам си правиш кеф именно защото е високо окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.