Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Nokia 500 Auto Navigation


gogata

Recommended Posts

- размер на дисплея 4.3"

- FM трансмитер, позволяващ слушане на музика през автомобилната аудиосистема.

- MP3 player

- Bluetooth - 2.0+EDR

- Поддържа видео формат 3GP, MPEG4, WMV

- Поддържа аудио формати AAC, еААС +, MP3, WMA

- Поддържа формати за изображения BMP, GIF, JPEG XR, PNG

 

Навигацията е с инсталиран Igo8, обновен за последно юни 2014г. Работи абсолютно безпроблемно, единствения минус е, че без да е свързана към зарядното може да издържи максимум 15-20 мин. Нормални следи от употреба, като цяло много съм си я пазил. В комплекта има оригинална стойка, зарядно за запалка и usb кабел за връзка с компютър, както и оригиналната sd карта "Nokia". Мисля, че мога да намеря и диска с nokia maps. Продавам я, защото покрай навигацията на телефона ми стана излишна.

 

Снимки - надявам се утре.

 

Цена - 120лв. Възможен малък коментар за сериозни купувачи. Може и с Еконт да я пратя.

 

за контакт - лично съобщение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.