Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

The Октавия 1.2 Едишън


Recommended Posts

Здравейте.

 

днес заплатих колата и се надявам сряда - ччетвъртък да ми я връчат.

1,2 тси едишън черна перла. Бях пуснал запитване какъв мотор ама за една

седмица беше останала само тая която си запазих предния път и вече нямах избор.

Как само се харчат не е истина. Като я взема ще направя снимки и ще я кача.

Трябваше да доплатя 200 кинта за експресна регистрация, за да я взема преди великден.

 

Ако имате някакви савети как да се кара или да се сменя нещо казвайте.

Поръчах си гумени стелки и за багажника и за купето, че кучето ще се вози вътре

да не става мармалад :)

 

Ейй нямам търпение айде лека на всички за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.

Как се кара....първите 500 км.Много леко галиш газта.Вторите 500 нормално си я караш,без пълна газ и вис.обороти.И след 1000 километра постепенно може да си я настъпваш на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Първите 500км аз не преминавах 3500 оборота.После си карах нормално,но без да я форсирам над 4500.След 3000км  започнах да си   я карам без ограничения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно каране.

И аз платих 200 експресна регистрация и им отне от петък до петък време за регистрация, но ти може и да си по късметлия.

Представям си нормалната регистрция колко ще им е - може и до месец да откара ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее супер хайде честито колега! Дано по-бързо да ти я връчат ида и се радваш. Прави ми впечатление, че семейството на октавийте доста се увеличи за разлика от всички останали, но няма значение щом е Шкода :flag_skoda: Дето се вика нека се множим :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве. Да возиш безаварийно кучето и жената :)

 

Иначе по коментара на колегата Андриян Златев по-горе - наистина Октавиите преобладават. Днес на Софийската среща например имаше около 20 Октавии, 3 Супърба и 2 Фабии :) Друго дето ми прави впечатление е, че масово О3 във форума са TSI-ки. Доколкото от предишните О2 почти няма бензинови - не знам дали е така по принцип, или само TDI-тата са оцелели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Днес взех звяра, много съм доволен, няма ядове с двигателя. Утре заминавам за Сепарева Баня после до кърджали и обратно в София, та ще я тествам и ще споделя каке. До сега съм наватрял 30 км :) :)

 

Ето малко снимки, много е яко лед светлините отзад

cqs1428610052x.jpgopt1428610125l.jpgviu1428610154b.jpgviu1428610239g.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е ! Честита да ти е. Много безаварийни и приятни километри с нея.

 

п.с Тая вечер наблягаме на черните премиери :) Якоо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Със здраве да си караш Шкодичката! Много безаварийни километри ти пожелавам!

 

.....Тая вечер наблягаме на черните премиери :) Якоо!

Да, Марто, наистина. Ще трябва да запазим място на НИМ специално за черни Шкоди. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви тия 03ки... Честито и майстор да не види! Откакто пак взех Шкода за мен от приятели и познати само чувам - офф тия смотани шкоди! Явно не са си направили труда да погледнат преди да плюят. Салона на 03ките е най-добрия правен досега от Шкода според мен! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колега! Много хубави моменти да имаш с тази красавица :cheers:

Близначки са с моята виждам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, прекрасна е! Със здраве да си я караш и безаварийно :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви тия 03ки... Честито и майстор да не види! Откакто пак взех Шкода за мен от приятели и познати само чувам - офф тия смотани шкоди! Явно не са си направили труда да погледнат преди да плюят. Салона на 03ките е най-добрия правен досега от Шкода според мен! 

Явно искат да ги повозиш!!

Честито на колегата.

И да напомня, че на това радио, могат да си сложат логото  на радиостанциите в съответните иконки които излизат на екрана!! Някъде тук в форума имаше даден сайт от който можеха да се смъкнат логото на радиостанциите и после с SD карта да се  запишат вътре в радиото. Нещо такова беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така малко инфо. Навъртях 800 км за няколко дни и какви са изводите.

Пътувах както казах София сапарева баня кърджали софия, като 2/3 от разстоянието бяхме 4 човека с багаж

и пуснат климатик постоянно, че беше много жега. Магистрала съм карал само Пловдив София на връщане. Есичко е 

извънградско, но само баири и малко прави отсечки.

 

Нямах проблеми с изпреварването,а не съм минавал 3500 оборота. На 6та по баира си изпреварвам.

Разхода заредих фул и после пак на 630 км и сметката показа 6,6 л на 100 км.

Това е тотален хит разход. Много доволен.

 

Като цяло не мога да си сваля усмивката, толкова я харесвам колата

че за 4 дни я их 2 пъти :)

 

Само на магистралата като вдигна 140 км в час нещо много ходи из пътя.

Някой да има инфо защо така. аз си мисля че не съм свукнал на чувствителният волан, Незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста странно колега-аз допреди 2 седмици бях с 15-ки, зимни, и със 160 колата ми беше като залепена за пътя. Вчера с летните (16-ки) със 150 също нямах грижи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва бегачката, от окачването и гумите. Ако и сложиш 16-ки или 17-ки ще усетиш голяма разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя е със 16ки. Гумите са мишелин изглездат много добре, Аз си мислих че старата ми кола е имала голям луфт и сега

много вартя волана. То и вятър имаше ама чак толкова май не влияеше. Много странна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след това САМО по магистрали извън България :) Моята е почти "легнала" и опира на съвсем равни пътища...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега карай си колата , ще и свикнеш. Моите са 165/70/14 , малко люлее ама се свиква. Сложили са ти хубави мишелинки. Пък и вятъра понякога доста си оказва думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.