Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дерегистрация на автомобил


Recommended Posts

Здравейте!
Имам една Felicia и искам да я разпродам на части,върнах номерата в КАТ,но за да я отпиша в данъчно ми искат някакъв документ,че автомобила е даден за скрап.Та въпроса ми е как да изкарам такъв документ когато няма да давам колата за вторични?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, но преди 5 години кaто брaкувaх 120-кaтa от дaнъчното изисквaт служебнa бележкa от КAТ - удостоенрение, че aвтомобилa е с прекрaтенa регистрaция от еди коя си дата.А вече в дaнъчното попълвaш деклaрaция кaкво се случвa с aвтомобилa - дaден за скрaп -искaт документ от скрaпaджиите,или ще се съхрaнявa в чaстен имот,а не на улицaтa или някой пaркинг.В твоя случaй можеш да отбележиш,че ще съхрaнявaш колaтa в чaстен имот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е необходим такъв документ - моята като й връщах номерата заявих в КАТ, че я съхранявам в собствен имот. Издадоха ми бележка и ми върнаха и двата талона - разпробити и с надпис "Съхранява се в частен имот". После с тях в общината без проблем отписах возилото. Колата вече е дерегистрирана и отписана от четири месеца, а аз още си държа останките  :fool:  без някой да ми прави ядове.

Пробвай да си поискаш такава бележка от КАТ.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.