Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 3, 1.4 TSI, Elegance & Edition


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Казвам се Андрей, от София съм. Ето я моята Октавия 3, 1.4 TSI, Elegance & Edition

 

На следващата среща на клуба ще ви я представя на живо :)

 

http://prikachi.com/images.php?images/462/8040462s.jpg

 

http://prikachi.com/images.php?images/458/8040458O.jpg

 

http://prikachi.com/images.php?images/452/8040452v.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много ми харесва. Честита, много щастливи и безаварийни километри.

Пепи-от твоя софтуер съм толково бърз.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Андрей.Да ти е честита новата Октавия.Всъщност прави ми впечатление,че повече бензинови се харчат напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита красавица, много и безаварийни километри! Ще се радвам да я видя "на живо", особенно с това ниво на оборудване.

Поздрави, за прекрасния избор на автомобил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито адаш,много хубави моменти и безаварийни километри( браво за номера).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Андрей.Да ти е честита новата Октавия.Всъщност прави ми впечатление,че повече бензинови се харчат напоследък.

Да,така е.Интересна работа. Но просто бензиновата 1.4 е доста по-евтина от 2.0тди със сходна динамика,а харчи незначително повече.

Въпреки,че аз винаги бих предпочел двойка дизел,дори и да и скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива машина. Със здраве да си я караш. Новите О3 във форума никнат като гъби, супер яко! :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл. Много да те радва и да е безаварийна!

 

Много ТСИ- ки напоследък наистина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Спокойно просто се чакат много поръчани индивидуални автомобили TDI ;) голямо чакане!!!

Редактирано от Cvetomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл при нас. Много стилно изглежда колата. Да те радва и много безпроблемни километри да й навъртиш.

Ще "ви" чакаме на НИМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,така е.Интересна работа. Но просто бензиновата 1.4 е доста по-евтина от 2.0тди със сходна динамика,а харчи незначително повече.

Въпреки,че аз винаги бих предпочел двойка дизел,дори и да и скъпа.

Оспамихме на Андрей темата,но с най-голямо желание бих пробвал 1.4 ТСИ 140к.с. и 2ТДИ 150к.с.   Дали ще усетя разлика в тягата ми е интересно при сходни конски сили.   За разхода би трябвало 1.4 да е по-икономичен от 2ката въпреки,че е бензин.    По този повод ще споделя мои впечатления от два бензинови двигателя със сходни параметри. Става въпрос за двата Лансъра които купихме преди 8 години. Единият бе 1.6 98к.с. бензин, а другият 1.5 109к.с. бензин.Ръчки и двата. Странното бе,че 1.6 98к.с. набираше повече от 109к.с. 1.5,а и бе малко по-икономичен. В смисъл по-голямата кубатура е по-важен фактор от посочените конски сили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване,в голяма грешка си и за разхода и за удоволствието при шофиране при 1,4тси и двойка тди.Второто бие по всички параграфи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си, каква рекламна снимка на Шкода би се получила, да се подредят две черни О3 и между тях на Сами бялото вълшебство...

Наистина ще трябва да плащат за реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андрей, честита да ти е придобивката и само радост да ти носи! Ще се радвам и да се запознаем на някоя клубна среща!

Поздрави!

 

Представям си, каква рекламна снимка на Шкода би се получила, да се подредят две черни О3 и между тях на Сами бялото вълшебство...
Наистина ще трябва да плащат за реклама.

Той Сами си ги има във Варна двете черни (едната не точно Варна де), че са и РС за по-добра постановка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но три седана, два от които черни и еднакво изглеждащи, а по средата бял рс и то най-красивия в БГ, ще бъде уникална комбинация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Супер изглежда Октавията, безаварийни километри ти желая :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж благодаря на всички за хубавите думи и топлото посрещане :)

От вторник я имам и колата и почти не слизам от нея, страхотно е удоволствието от шофирането й!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, качи ако можеш и някоя снимка от интериора. Интересно ми е тапицерията кожа/текстил как стои :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.