Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 19.04.2015 - Слънце , Шкоди и ... джанти :)


mRt

Recommended Posts

Вчера (19.04.2015) слънчевото време отново "подреди" доста клубни Шкоди на паркинга пред НИМ. Добра атмосфера , хубави коли и приятни приказки , а тепърва времето ще се оправя още ... :sunny:

 

4ab13435e4157b67.JPG

 

6fe1714466161992.JPG

 

5c48d617cbaa05c8.JPG

 

cb2fbd00e17f4402.JPG

 

9f6c5d561b882bae.JPG

 

e98855e50a784286.JPG

 

Слънцето се вижда , Шкодите също ... та ето и малко джанти :moto:

 

Придобивката на Юли ... това на снимки , а на живо е ... още по красива !

1df88ff2a1288b66.JPG

 

2d4639096a24643d.JPG

 

436988c4b96e0f71.JPG

 

4c20ef716827f310.JPG

 

7ac672b48dc7da69.JPG

 

И докато някои се фръцкат като манекенки , други стават все по-бързи ! Маджо се появи с ... това. Определено има нещо доста по хулиганско ... :smoking_1: , да му мислят на Дракон ...

73724f05ec4d2563.JPG

 

e6e96eebd0a9cc2d.JPG

 

6f35d50b34259bf6.JPG

 

64369f88e60b6164.JPG

 

 

Следва продължение ................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................

 

И на тази среща имахме гости , този път от Благоевград . Благодаря на Пепи (а4tech) , че дойде . :doubleup:

54cdb40d620d2539.JPG

 

87165ff0a360af52.JPG

 

Ама тия сини Шкоди , много джанта , много нещо ... , добре , че PRR докара Мица , та да има малко червенко за цвят :dance:

a52718597b0288e5.JPG

 

0502abc82349fa85.JPG

 

И пак ...

8fc63b97aadbb79a.JPG

 

А клубния стикер , отново бе майсторски поставен от Гената . Ма почна вече и vRS-ки да работи :wacko_2: 

efa7acc8562239fe.JPG

 

Разбира се , имаше и още няколко полезни действия , за повечко удобство ...

ff1efa274422587e.JPG

 

79a11e145491d1e3.JPG

 

Влади докара и 120-ката , за да има и задномоторка , а Сашето най-накрая направи тестово кръгче с нея ... :crazy: 

31905b56d6c126f1.JPG

 

fd197631eed83f27.JPG

 

И още няколко клубни красавици ...

9d325ae79499310d.JPG

 

e897218bf1973c4c.JPG

 

f6c8faef6707cb40.JPG

 

e333fde59fdd3fa9.JPG

 

А заради това , Белослава вече има сериозни аргументи за ревност ... :tooth: 

f8af22e81a272c6c.JPG

 

 

 

И така . Вече чакаме следващата среща ... и Копривщица .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам оригиналите на две от снимките  :fiu:

 

Както беше казал един колега ... Пия бира :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И  аз на една от снимките обяснявам, как хората които пиеха биричка, не са добри хора...  :cray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Добра среща гледам се е получила  :banger_2: Че ме хвана яд, че не успях да дойда, хвана ме...

 

.................

 

И на тази среща имахме гости , този път от Благоевград . Благодаря на Пепи (а4tech) , че дойде . :doubleup:

54cdb40d620d2539.JPG

 

87165ff0a360af52.JPG

 

 

 

...ама сега като ги видях тея снимки, направо ще си изям ушите от яд  :D  От кога искам да я видя тая хубавица на живо и най-накрая да дойде, и да се разминем :wacko_2:  

 

Иначе, както традицията повелява, гледам добра посещаемост и концентрация на Шкоди пред НИМ   :flag_skoda:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слънчева среща с хубави хора много Шкоди :)

И аз питах за теб , Ники ,но уви те нямаше .

Редактирано от a4tech
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, очертава се, доста неприятна за мен тенденция, от последните срещи насам, а може и заговор да е!

Когато присъствам, времето или си е скапано, или рязко се променя от слънчево, към скапано и мокро!!!

Когато неприсъствам, ако ще Емо Чолаков да дойде, въпреки прогнозите, си остава слънчево!!!

При това, без значение, дали съм с дву или четири колесно - все си ме вали.

Замислям се, дали за благото на всички, да не ме отлъчите...:)

А, за да не се усеща липсата на Съби, пък и да е щастлив, да предоставя ключовете и документите за него, на някой мераклия, да го разхожда до НИМ, че тъгува завалията...:)

П.С. Страхотна среща сте спретнали, благородно завиждам.

Марто, мерси за снимките и "репортажа".

Сега, хем ме е яд, хем ми е кеф! :)

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, очертава се, доста неприятна за мен тенденция, от последните срещи насам, а може и заговор да е!

Когато присъствам, времето или си е скапано, или рязко се променя от слънчево, към скапано и мокро!!!

Когато неприсъствам, ако ще Емо Чолаков да дойде, въпреки прогнозите, си остава слънчево!!!

При това, без значение, дали съм с дву или четири колесно - все си ме вали.

Замислям се, дали за благото на всички, да не ме отлъчите... :)

А, за да не се усеща липсата на Съби, пък и да е щастлив, да предоставя ключовете и документите за него, на някой мераклия, да го разхожда до НИМ, че тъгува завалията... :)

П.С. Страхотна среща сте спретнали, благородно завиждам.

Марто, мерси за снимките и "репортажа".

Сега, хем ме е яд, хем ми е кеф! :)

 

Боре, не ставай смешен , какво отлъчване, какви 7 лв. на цяло... Ама ако пък тоооооооолкова много настояваш някой да разходи Съби.... аз се кандидатирам, няма да откажа - за негово добро де, да не тъгува, не за друго... ;) :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, то е ясно, че нИщЪ да мЪ отлъчватИ :):):)

Майтапа настрана - нещо съм го закършил НЕздравословно, и умирам от яд, като немога да дойда...

А, колкото до Съби - не си казал, не съм ти връчил ключовете, знаеш!

Само незнам, дали шофьорската седалка има толкова голям ход напред...:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре,това да ти е последното извинено отсъствие!

Съби още е новобранец и трябва пръв да е в строя,независимо от водача!

 

П.П.Моя е старо куче и малко със закъснение се включи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, съгласен съм за Съби, ама "водача", щеше да е в "насипен" вид...

Иначе е послушен, днес ме закара за 10 минутки от НДК до АВ на ул."Елисавета Багряна", дано само ме е пропуснала камерата на бул."Ситняково", че вече семеен албум ще си правя...:)

Добро е детето - слуша и папка!

П.С. Омазах хубавата тема, моля някой да мине с метлата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само незнам, дали шофьорската седалка има толкова голям ход напред... :):) :)

АХАХАХА този път не бях аз или Марто  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, съгласен съм за Съби, ама "водача", щеше да е в "насипен" вид...

Иначе е послушен, днес ме закара за 10 минутки от НДК до АВ на ул."Елисавета Багряна", дано само ме е пропуснала камерата на бул."Ситняково", че вече семеен албум ще си правя...:)

Добро е детето - слуша и папка!

П.С. Омазах хубавата тема, моля някой да мине с метлата!

Като е почнал Боре да маже, да звънна и аз - къде е тая камера на бул. Ситняково бе? Ако е нова и не съм разбрал за нея съм мъртвец - от колкото дни в има, толкова фишове ще имам и аз!

И за да не съм съвсем офтопик - много добра среща беше, въпреки че аз дойдох късно, но за сметка на това си тръгнах рано. Само Сашето като кацна едновременно с мен изтръпнах и видях надпис "застраховател" ама ми се размина.

А джантите на Юли на живо са по-хубави от колкото на снимка. А в тези на а4tech пък направо ми останаха очите.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, в тази част се казва бул."П.К.Яворов" - между телевизионната кула и Румънското посолство, ама едно време си беше бул."Ситняково".

Ице, дишай спокойно, няма да си правиш албум!

А за джантите - страхотни са, предполагам, че на живо "цепят мрака"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път благодаря на най-активния форумен и клубен фотограф Марто. През годините никой не е успявал да се доближи дори малко до това, което той прави.

 

Срещата, както винаги, беше на ниво, с отлично настроение и приятни лафчета. И аз много се радвам, че видях най-накрая красавицата на a4tech. Поздравления за всичко вложено в нея, заслужавало си е.

 

Благодаря и на новия колега (май не се запознахме, но следващия път ще наваксаме този пропуск), който още от първата за него среща се включи с помощ по отчупването на едно тъпо пластмасово краче. Нещо, за което бях забравил, а той услужливо го свърши вмест мен. При това с майсторски подход и специализирания "инструмент" на maisuda.

 

Благодаря и на Izolini, че се занимава с тунинга на предния ми капак и ще поръча вместо мен необходимите чаркУляци.

 

Боре, а ти, брат, колко имаш да наваксваш, за да оправиш наложеното ти намалено поведение... :) Следващият път идвай направо с бележника, да видим какво ще впишем в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "бележника" може да се разбира и каса бира :P. И за да не е съвсем спам - хубава среща беше наистина! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХАХАХА този път не бях аз или Марто  :tongue_1:

 

Ей, на мат и маскара ме направихте. Какво да направя, че не съм расъл колкото вас - и на мен ми е мъка, но нищо не мога да сторя по въпроса, за съжаление...

 

Иначе верно много се омаза темата, отворихме работа на Марто. И за да не е съвсем офтопик, аз пък искам да благодаря на Коста (kokarosta) за умелата намеса по подмяна на предната ми лайсна, както и за биричките, заради които Влади ни захрани, че сме много лоши хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата си е готина. Да, има спамче, но в границите на допустимото за подобни отзиви. Пък и лъха настроение от всички постове, което е по-важното.

 

Явка, не им се връзвай, те не го пишат с лош умисъл. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blush:

 

Явка , нЕма се даваш , нали трябва да правим снимки "от птичи поглед" .... :banger_1:

Боре , оправяй се бързо и качествено , че нИможе така да отсъстваш ...  :)

 

п.с. А аз хем бях "куфар" и изтървах тия прословути бирички :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартич, аз тръгнах да те оферирам още щом слезе от колата, ама ти много зает, с тоя приказки, с оня, снимки, тва-онова, аз се отплеснах и .... така си остана. Виновен, следващия път пак ела куфар и ще поправим грешката.

 

Юли, аз ако им се връзвах... нали знаеш, на чужд гръб и 100 тояги са малко ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но не се сдържах  :blush:

 

... нали знаеш, на чужд гръб и 100 гардероба са малко ;):P

 

Специален поздрав за Ивчо  :tongue_2:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но не се сдържах  :blush:

 

 

Специален поздрав за Ивчо  :tongue_2:

 

Поздрави!

 

 

:D  Ми то и аз да приемам специалните поздрави тогава... от теб , от Гогата ...  :tooth: Шкода Хамал Team .... :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв фотограф форумен като Марто,е много важно всеки форум да притежава.Такъв човек много допринася за атмосферата във форума.Силно се популяризира форума и форумното общество,чрез неговите снимки с коментари. Благодарности от всички Марто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.