Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро музей Варна


Recommended Posts

Посетихме днес ретро музея, нещо уникално е! Реставрацията на колите и моторите е безкомпромисна, восъчните фигури са като живи, настръхваш като ги гледаш. За другите неща от бита на соца няма кво да говоря, имаше неща дето за първи път ги виждам. Трябва да се види всичко на живо. Ето снимките и клипа ми:

 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапида и МВ-то са бивши клубни коли.

Евала на човека. Трябва да го посетя този музей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е ходил да сподели колко парички е входа,че мисля да го посетя но ще изчакам да премине малко еуфорията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Цени на билетите: 19 лв. за възрастен, 2 лв. за деца до 12 г.,12 лв. за ученици, студенти и пенсионери*

 

Работно време - всеки ден от 10 до 22 ч

 

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то еуфория няма. И аз очаквах да е претъпкано първия ден, но си беше много спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Ех, каква красота са тези Шкоди.

Малко офф, но някой може ли да ми каже от къде мога да се сдобия с едно такова моделче като зелената 120-ка в мащаб 1/43?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, страхотни снимки си направил! :hi:

 

Шкода 100 също е бивша клубна. Беше притежание на собственика на Рапида. И Рапида с оригинални Барум, с които излиза от завода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, каква красота са тези Шкоди.

Малко офф, но някой може ли да ми каже от къде мога да се сдобия с едно такова моделче като зелената 120-ка в мащаб 1/43?

Хобиленд ;)

 

Патрик, страхотни снимки!!!  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, Хобиленд може и да доставят след време. Сигурно за момента само нямат налични.

 

Още един вариант:

 


http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xabrex+skoda+120.TRS0&_nkw=abrex+skoda+120&_sacat=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и там прегледах. Ще пратя едно запитване на Хобиленд пък да видим. Така или иначе не е нещо спешно.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и там прегледах. Ще пратя едно запитване на Хобиленд пък да видим. Така или иначе не е нещо спешно.  :)

 

Ще проверя в пловдивския магазин. Крайно време е да си взема една бежова.... ;)

 

п.п.Проверих. Няма. Чакат Шкоди в средата на годината.....И на по-високи цени.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.