Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2 vRS 2.0TFSI


Recommended Posts

Skoda Octavia 2 vRS 2.0TFSI

 

Колеги, продавам си колата. Първата регистрация на колата е декември 2006г. Цвят - черна перла. Аз съм втори собственик. Колата е на 160000км като в мен е от 140000. Поддържана преди това в Еуратек София а после само от мен. Сервизна книжка. Отличен външен вид. Отличен салон. Перфектно техническо състояние. 

 

Оборудване: Двузонов климатроник, полукожен салон, ел.стъкла, ел огледава с подгрев, ABS,ASR,ESP, 4 еърбега, сензор за дъжд, заден парктроник, Bolero audio system, джанти 18 с четири нови летни гуми и 2 зимни за тях, халогени, ксенони и др...

 

Допълнително оборудване: пружини Eibach Pro Kit, чип тунинг 240к.с. мерена на дино. 

 

Често ме питат за данъка...Колата е регистрирана товарна от нова. 15лв данък...

 

Цена 16 800лв.

 

Намира се в Русе. Телефон за контакти 0899516791 Красимир 

 

снимки и клипове в мобиле.бг а ск.оро и тук.

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Има вариант за бартер за много хубава Фабия 2...

 

035412256.jpg?r=0035412261.jpg?r=0

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Колата е вече с сменени масла филтри свещи оригинални минат технически преглед още 350лв спестени на следващия собственик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.