Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tips and Tricks за Октавия 3


musaka

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • JORDITO

    10

  • yanko78

    9

  • stefan l

    6

  • musaka

    5

Най-много писали в темата

Ихаааа, че и на целия екран го е разпънало. Ще наминавам май някой ден къ Редута :)

Заповядай, можем да тестваме дали ще тръгне.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравйете

Обнових си картите на навито. В сайта на шкода пишеше до 4 часа, но при мен стана значително по бързо ~50 min.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане - на колонката между шофьорската и задната (лява) врата долу ниско има един бутон. Някой знае ли за какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изключва обемните датчици на алармата и датчика за наклон на автомобила.Алармата за отворена врата остава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Като задържиш копчето за временния километраж, излиза заряда на акумулатора. Това не го знаех аз и го разбрах в последствие.

Пробвах го. При мене работи (1.6 дизел, 2013) и показа заряд 80%. Това ОК ли е.

Акумулаторът е оригиналния, т,е. Е на почти 5 години.

При какъв % трябва да го смъкна за дозареждане или смяна...Предполагам ,че йато дойде този момент ще ми светне нещо на таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Как да разбера дали жабката ми за GSM е с усилвателна антена/индукционна плоча?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Докато работи колата или си на контакт, завърташ копчето което е за огледалата на 10 или 11 Часа, след което като изгасиш колата автоматично се прибират огледалата. Това е начина който аз знам, ако някой знае друг начин или докато работи колата да си ги прибираш да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето за огледалата има позиция за прибиране по всяко време. Наляво и напред трябва да сочи точката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, малко нужда от помощ! Трябва ми предна лява врата за Шкода Октавия 3! Някой поръчвал ли е части от mobile.de и с какъв куриер? И някъв чешки сайт има ли на по достъпни цени от нови тука (briscoda.net има ли например нещо?)

Благодаря Ви предварително!

 

Извинявам се, ако спамя темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От немско можеш да си я доставиш с gabco. Имаше и още някакви, ама не се сещам името. Даже мисля и Еконт по едно време имаха подобна услуга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм тези за пращане на част от Германия, която беше далеч и нямаше как да я взема аз. Уговорих се с продавача, преведох му парите (поех риск, разбира се), куриерът отиде да вземе частта от тях и я достави в България без проблем. Аз не съм плащал нищо на куриера, а плащането стана при получаването в България.

 

https://www.speedy.bg/bg/dpd-economy-cr

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените за доставки на Спиди са напълно приемливи. Хмм лошото е в това че автомобилите в Германия се продават цели на който и да звъннеш това казва. Трябва да се обърна към някоя морга ли според Вас или!? И няма опция в mobile.de като в mobile.bg да избереш на части. Може би аз бъркам някъде, но за нова врата в БГ за Шкода Октавия 3 ми искат близо 1300 лв. В краен случай ще се наложи и нова, но за сега не бързам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко промбвам, пробвах и т.н. Разговаряме с някви немци и продават колите си цели. Има явно причина, до сега удрям на камък с вратата. Помагайте, ако някой се сеща нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни го във фейса. Има една група "Шкода купува продава". Питай в Еуратек, кой изкупува тоталките. Питай в Алианц също за тотализирани.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.