Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2015 - Мнения


Recommended Posts

Здравейте!

Моите впечатления: отлична организация и множество свежи идеи /благодарение на организаторите/, неподправено добро настроение, нови запознанства. Напук на  мрачните метеорологични прогнози, времето също беше с нас - облачно, но без валежи, т.е. точно както трябва. Интересно ще е, ако някъде можем да видим заснетото от дрона... Може би ще бъде публикувано след време на сайта ни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    6

  • shaft

    5

  • legaltk

    4

  • masterOne

    3

Най-много писали в темата

По-късно се включвам, затова не остава нищо друго, освен да се присъединя към похвалите на колегите. Може да не беше най-масовия събор, затова пък се събрахаме все качествени хора и автомобили :) Е, дочух и за отделни изключения /но само чух, а не ги видях слава Богу/Разчупихме вече поизтъркания стереотип на Соколския и според мен всичко се получи чудесно - времето беше прекарсно и мина просто неусетно в каране по обновената писта, сладки приказки, разглеждане и човъркане на коли... Като единствена забележка мога да спомена само петъчно-съботната схема на забавленията, така аз и предполагам още дста колеги, които няма как да се освободим рано в работния ден пропуснахме част от купона... но всъщност не се оплаквам - всеки ден прекаран на такова мероприятие зарежда с позиитвна енергия за седмици напред :)

Още веднъж поздрави на всички организирали и присъствали на този празник, догодина живот и здраве, пак сме на линия /независимо къде и кога ще се провежда/. Супер сте всички, радвам се, че ви познавам!

/ще кача и аз малко снимки и видео довечера/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- хубаво изкараният ми ден на Калояново! Всичко беше повече от перфектно! Едно голямо благодаря, че ме допуснахте до пистата, както и сред Вас :) Също ще кажа, че на тази писта никога не съм виждал толкова много любезни и приятни хора :) Занапред ще следя сбирките Ви, и стига да нямате нищо против, ще ги посещавам :) 
Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- хубаво изкараният ми ден на Калояново! Всичко беше повече от перфектно! Едно голямо благодаря, че ме допуснахте до пистата, както и сред Вас :) Също ще кажа, че на тази писта никога не съм виждал толкова много любезни и приятни хора :) Занапред ще следя сбирките Ви, и стига да нямате нищо против, ще ги посещавам :) 

Поздрави на всички!

И ти не остана незабелязан. :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- хубаво изкараният ми ден на Калояново! Всичко беше повече от перфектно! Едно голямо благодаря, че ме допуснахте до пистата, както и сред Вас :) Също ще кажа, че на тази писта никога не съм виждал толкова много любезни и приятни хора :) Занапред ще следя сбирките Ви, и стига да нямате нищо против, ще ги посещавам :) 

Поздрави на всички!

 

Благодаря за хубавите думи на всички. Влади, разбира се, че си добре дошъл. :welcome_all:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, винаги си добре дошъл! ;) Благодаря ти и аз за добрите думи!  :hi:  Много се радвам,че имах възможността да се запозная с много нови и позитивни хора на събора! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен ,макар и за малкото време което можех да отделя,прекарахме(със съпругата ми)много приятни моменти ,въпреки че не се пусках по пистата.

Браво и успех на организаторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

От свое, както и от името на екипа, искам да ви поздравя за това, че заедно направихме най-големия и посещаван Национален Шкода събор, организиран някога в България. През двата дни събитието уважиха 167 автомобила, от които 6 не бяха Шкода. Това прави 161 коли от любимата марка. Което е с точно 60 повече, съпоставено с най-успешния преди години събор.  В петък посещаемостта по обективни причини и очаквано беше по-слаба. Което не ни попречи с гостите да останем на поляната, на обща маса и пред скарите до 03:00ч. В събота колите започнаха да идват още от 8:30 часа., а част от нас си тръгнаха чак в ... 05:00ч., при изгрев. През целия ден на територията на Дракон влизаха и излизаха Шкоди – красива гледка, на която всеки фен на марката ще се зарадва. Не отчитам като пропуск непроведените игри извън пистата (скачане с чували, дърпане на въже и др.), защото гостите масово се ориентиаха към състезанията на пистата и разглеждането на автомобилите извън нея. Разбира се, не мога да пропусна и ще отбележа още нещо, с което тазгодишния събор надскочи всички очаквания и постави в сянка предходните събори – представянето на чисто нов модел на Шкода по време на мероприятието. Всички гости имаха възможност да видят за първи път на живо, на организирано събитие, новия Супърб, да седнат в него и да го разгледат от близо. За което изказвам огромна благодарност на Еуратек ООД, официалният вносител на Шкода за България. От вносителя направиха всичко възможно колата да присъства на събитието, с което зарадваха всички почитатели на марката.

 

Мога още много да пиша, особено за съботния ден. Но оставям снимките, клиповете и коментарите на гостите да говорят вместо мен. Съвсем накратко бих обобщил събора така – голям, посетен, преливащ от топли емоции и приятелско настроение, приятни изненади и силно участие на Еуратек ООД. Всеки фен на марката, който поради една или друга причина не дойде, със сигурност изпусна една уникално събитие - убеден съм, че голяма част от тези хора ще ни посетят през 2016-та. И няма да сбъркат. Защото догодина заедно ще направим събитието още по-голямо!

 

На първо място искам да благодаря на всички вас, които посетихте Национален Шкода събор 2015. Без вас мероприятието щеше да е неосъществимо. Благодаря ви за отделените време и средства, както и за всички приятни емоции, които изразихте под една или друга форма на събора. Благодаря ви за това, че оборихте твърдението, че сток автомобил, дори с по-слаб двигател, няма място на писта. Благодаря ви за двата прекрасни дни и за това, че се забавлявахме заедно. Големи сте!!!

 

Благодаря на екипа, който реализира събора. Това не са само голяма част от модераторите тук, но и приятели, съпрочастни към цялата организация и събора, фенове на Шкода. Благодаря ви, приятели, без вашата безкористна помощ събор нямаше да има. Знам, че никой от нас не се спря през двата дена, напрежението беше голямо, отговорността също. Но крайният резултат оправда всички вложни средства и усилия. Поклон!!!

 

От името на Шкода клуб България изказвам благодарност на Еуратек ООД и персонално на г-н Тодоров и г-н Новаков. Всички налични за тест коли, както и новия Супърб, бяха предоставени с любезното съдействие на официалния вносител на Шкода за България. Г-н Тодоров, освен, че лично се беше заел новият Супърб да пристигне на събора, отдели от времето си и ни посети за няколко часа. Г-н Новаков беше с нас неотлъчно през двата дена, улеснявайки ни неумоверно в организацията. Благодаря Ви!

 

Благодаря на най-добрия автоцентър - Трансексперт и персонално на Евгени Младенов. Въпреки лични ангажименти, той не само че дойде на събора, но и направи голямо шоу с уникалния си офроуд джип. Машината първо беше обута с шосейни гуми за да разпука пистата, а после, с офроуд обувките повози част от гостите по офроуд трасе, за да им демонстрира една по-различна гледна точка на автомобилните състезания. Няма да пиша с каква скорост се е движила машината в полето, макар, че там КАТ нямат правомощия. Само ще спомена, че такава скорост дори Маджо на пистата не е развивал. Мнозина вече сте чули, че двамата с Маджо аварирахме на пистата. Затова още веднъж благодаря на Трансексперт, че разтовари целия бус в търсене на части, които подари (не наблягам на парите, а на приятелския и трогателен жест), правейки възможна последващата изява на колите на пистата. Благодаря и на другия Гена (The Best Forman), че си изцапа заедно с мен ръцете под предния капак.

 

Благодаря на Коцето (malkiq) и Гената (The Best Forman) за това, че въпреки тежката организация и вечеринката до 5 сутринта, намериха сили в неделя сутринта да разглобят всички шатри, да сгънат маси и столове, така че ние само да си ги натоварим.

 

По-горе изказах благодарност към всички вас, гостите на събора. Но лично и отделно искам да благодаря на Никови, Казакови и Кирил Киранов за това, че уважиха събитието и ни показаха разкошни коли, каквито от години не са идвали на Шкода събор.

 

Благодаря на Ицо и Велко от Дракон. За топлото посрещане и предорганизационните съвети на Ицо и за цялата оказана по време на състезанията помощ от Велко, която беше безценна.

 

Благодаря на диджея, който водеше разкошно цялата програма и ни забавляваше през целия съботен ден. Такъв водещ не сме имали никога до сега. Браво!

 

Благодаря на всички вас, гостите на събора, за това, че след като си тръгнахте не оставихте нито едно боклуче по тревата. Радвам се, че оставихме Дракон в състоянието, в което я заварихме.

 

И не на последно място искам да благодаря на своето семейство. За търпението и разбирането по време на събора. И на съпругата ми в частност за това, че се представи отлично на пистата, както в обиколките, така и на дамския драг. Не съм предполагал, че веднъж излязла на пистата, няма да иска да излезе от нея. Радвам се, че Дилмана, Боби и Мартина (от Нова Загора) я последваха. Догодина със сигурност можем да съставим отделно дамско състезания.

 

Ако съм пропуснал нещо или някого, моля за извинение. Моля за извинение и разбиране във връзка с пропуските по организацията. Те са неизбежни, но при допускането им няма лош умисъл от наша страна. 

 

Още веднъж, благодаря на всички Ви! До нови срещи на Национален Шкода събор, писта Дракон 2016г. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен събор се получи, това е! Даже и момчето с Аудито, дето се раздаваше на пистата като за последно сподели, че само на Шкода събори ще идва! Това може би говори за това колко интересен, динамичен, емоционален, но и културен е Шкода съборът. Благодаря на всички - организатори и участници, приятели, познати и не дотам познати фенове на марката, които дойдоха, раздадоха щедро усилия, усмивки и емоции за да се получи този прекрасен събор!

 

На мен лично новия формат ми допадна - директно на пистата се събираме (където постоянно има някъв екшън), има добра инфраструктура за нашите нужди (от кебапчета през сладолед и WC до плац за бързи основни ремонти :-) ), специални места за тестовите автомобили, трибуни за публиката, линейка и пожарна, ако не дай боже нещо се случи.

 

Но и ще ми липсва спокойствието на Соколския манастир, чердака, който предразполага за дълга раздумка, красотата на габровския Балкан...дали пък да не направим и есенна среща? (Това само като идея.)

Огромни благодарности за всички, направили възможно провеждането на този чудесен събор! :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се изкефих много, супер беше всичко. Добре е , че такива събития  се подкрепят от официалните вносители, както беше в нашия случай. Айде пък следващия път се надявам да дойда със Шкода  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам първо ... да изкажа благодарности към всички които успяха да отделят време , средства и емоции за да се включат в XI-ти Национален Шкода Събор 2015 ! Благодаря ви ! Без вас нямаше да го има това уникално Шкода събитие !

 

Поставихме началото на нещо ново и различно ! Смятам , че първия по рода си Шкода събор бе страхотен и остави в мен незабравими спомени !

Много хубаво ми стана от факта , че видях страшно много нови и непознати лица , както и такива които не бяха идвали отдавна.

Другото което се виждаше масово бяха ... усмивки по лицата на хората - Безценно !

Имаше страхотни автомобили , които освен че изглеждаха невероятно , се представиха много силно и на пистата.(Няма да ги изброявам за да не пропусна някой)

 

Благодарности на ЕураТек ООД за предоставените тестови автомобили и за ... първата поява пред публика на Сюпърб 3 !

 

Благодаря на всички вас , с които изкарахме две чудесни нощи на поляната под небето на писта Дракон , както обикновено - бяха силни и до ранните часове , както и за цялата помощ през останалото време , въпреки липсата на сън !

На Евгени от ТРАНСЕКСПЕРТ за незабравимото нощно возене с джипа.

На Пепи ( Pepino ) за чудесата които направи с колата ми !

На Влади ( B L A D E ) за незабравимата и равностойна гонка на драг-а !

На Жоро ( joro 120L ) за търпението и фотосесията

На всички колеги от екипа за подкрепата и допълването във всеки момент.

 

И разбира се , на моята половинка Боби , за това че два дни посреща гостите на входа , прояви търпение към всичко и намери сили да покара достойно на дамския драг !

 

Извинявам се на тези от вас на които неуспях да обърна достатъчно внимание ,но времето е пред нас :).

 

Изкарах незабравим събор и вече очаквам 2016-та с още повече емоции !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички вас , с които изкарахме две чудесни нощи на поляната под небето на писта Дракон , както обикновено - бяха силни и до ранните часове , както и за цялата  помощ през останалото време , въпреки липсата на сън !

На Евгени от ТРАНСЕКСПЕРТ за незабравимото нощно возене с джипа на пистата.

На Пепи ( Pepino ) за чудесата които направи с колата ми !

На Влади ( B L A D E  ) за незабравимата и равностойна гонка на драг-а !

На Жоро  ( joro 120L ) за търпението и фотосесията

..............................

 

Няма проблем Марто. И без това не ми се тръгваше. Така останах по до късно. :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

На Пепи ( Pepino ) за чудесата които направи с колата ми !

На Влади ( B L A D E ) за незабравимата и равностойна гонка на драг-а !

 

Искам допинг тест  :wacko_2:  

:eusa_clap:  :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря на всички за страхотното изкарване! Като за първи Събор, на който присъствам мога да кажа само: "БЕЗ ДУМИ!" Организаторите направиха и невъзможното, за да можем всички ние да си изкараме невероятно тези два дни.

 

Радвам се, че успях да пътувам още в петък сутринта и да съм на Събора от самото начало! И макар че в неделя си тръгнах малко по-рано, това бяха едни незабравими два дни! Запознах се с много нови страхотни хора, с някои в събота по обяд се "запознах", ама не разбрах (Венци, реванш!).

 

Отдавна исках да се запозная с групата на задномоторките, всичките са страхотни момчета! Адмирации за това, което правите с колите си! Кире, август ще дойда на крака да ти видя новия проект.

 

Благодаря ви на всички, радвам се, че ви познавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Ице, нямаш грижи за това!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотно забавление! много благодаря за приятното преживяване на всички! специални благодарности и поздрави на fulcrum за оправената маса на фара, спаси ме от много ядове по-късно през деня  (днес успях да разглобя всичко и намерих проблема и сега всичко е тихо и спокойно)

хубави хора+хубави коли+хубаво време (бих казал)+хубава организация = Шкода Събор 2015, хайде догодина пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто мнение - един по различен събор.

Пистата е яка атракция, независимо дали се състезаваш на нея или само наблюдаваш отгоре. Определено е голям плюс да има и каране по писта освен драг. Наличието на време измервателна техника също е голям плюс.

От друга страна за вечерно хапване и пийване сред приятели мисля, че липсва неповторимата атмосфера на поляната пред манастира.

Относно посещаемостта - видях доста хора и интересни коли, но и доста липсваха.

Прав е Маджо да критикува хората, които не останаха за вечерната веселба. Но на предишни събори подобно поведение демонстрираше и групата в Хитър Петър ;) Мисля, че ще е добре за следващия събор да се определи предварително една вечер, когато всички да са заедно на поляната, да се знае предварително и да няма оправдания.

Програмата беше доста пожелателна. Някои неща отпаднаха и часовете не се спазваха. Това е разбираемо и има обективни причини, но затова в бъдеще може да се прави по свободна програма.

Доста купи се раздадоха. В някой случай от 4-5 участника 3-ма си тръгват с купа, което малко я обезценява според мен. Може да се обмисли на следващи събори, в някои дисциплини да има купа само за 1-во място, а за останалите грамоти. Тъкмо ще се намали и необходимия бюджет за мероприятието.

Всички критики по-горе са напълно добронамерени и написани с цел в бъдеще събора да е още по-добър ;)

 

Аплодисменти заслужават много участници по различни причини, но ще спомена тези които най-много ме впечатлиха:

Браво на Маджо - постигнал е много! Направил е много бърза и надеждна кола, която идва на собствен ход състезава се, заминава си. Не като други коли, които ги карат на платформа и се чупят след 500 м на пистата или са много бързи ама имат проблеми с тръгването и спирането :)

Браво на Ников - уникална 120-ка!

Браво на Еуратек - много силно участие с най-атрактивните модификации и представяне на новия Супърб. Всъшност така и трябва да бъде - все пак ние сме фенове на марката, която представят и много от нас са техни клиенти ;) Имам забележка само за тест драйва. Имаше записани доста хора и половината не се доредиха. Мисля, че в такъв случай е логично времето за каране на 1 човек да се намали, за да могат да се възползват повече.

 

И на последно място, но не и по значение - браво на организаторите, дадоха всичко от себе си!

Редактирано от orange!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не бях си изкарвал толкова добре, благодаря на всички за хубавите емоции ! :plate_skoda:  Откакто си залепих стикер от събора, двама колеги ме поздравиха докато си карам из София, чувството е много приятно.  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Прав е Маджо да критикува хората, които не останаха за вечерната веселба. Но на предишни събори подобно поведение демонстрираше и групата в Хитър Петър ;) Мисля, че ще е добре за следващия събор да се определи предварително една вечер, когато всички да са заедно на поляната, да се знае предварително и да няма оправдания.

 

 

Виж, аз бях там 3 дни. Също както бях 3 дни и на срещата в Копривщица, много хора дойдоха в събота и после си тръгнаха. Само че това е събор а не среща.

Затова не се проведоха и останалите игри според плана, нямаше хора за тази цел. Аз лично мисля, че НЕ е необходимо да се определя една вечер в която да се организират всички на поляната при положение, че говорим за СЪБОР и това се подразбира. Винаги събора вечер е бил купона!

Относно съборите на Сокола, аз винаги съм бил на всички игри и мероприятия, в събота съм оставал повече на поляната, но съм се хранел на друго място - факт!

 

Не искам да засягам или обвинявам никой, просто очакванията ми бяха други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, игрите бяха запланувани основно за събота, през деня. Не ги проведохме не защото нямаше хора, а защото хората гледаха и се радваха на пистата и случващото се на и около нея. Именно заради това удължихме времето за свободно каране. Догодина, живот и здраве, пистата ще бъде два дена, защото заради интереса към нея не остана време, например, за свободния драг. Не очаквахме толкова голямо желание от гостите да се пробват на нея, може би изхождайки от досегашните събори на Сокола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 дни ще е наистина по-добре! Един за драг и един за италианско. Така ще има повече време за игри извън пистата.

 

п.п.

Както бях писал преди време в една друга тема, нека да пробваме, да видим как ще е, ще се видят плюсовете и минусите за да може след това да бъде по-добре! Все пак на всички им беше първи събор на Дракон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в това е идеята. Предполагам ще минат поне още два събора, докато изчистим всичко и успеем да оползотворим максимално времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен събор. Всички положителни неща бяха описани. Аз искам обаче да добавя малко критика. Силно се надявам организаторите да я приемат конструктивно.

 

Имаше много големи паузи между отделните мероприятия. На хората им доскучава и голяма част от тях си тръгваха. След края на италианското до началото на драга имаше повече от час. Не мога да кажа колко точно защото не ми се чакаше повече, но в 16:45 все още нямаше старт. Направи ми впечатление, че когато си тръгвах паркинга беше оредял наполовина. Явно не съм бил единственият на когото не му се чака. Нали събора не е само за организаторите и участниците на пистата? По този начин се губят онези средностатистически членове които не се вписват в групата на маниаците.

Добре би било колите които излизат на пистата да се представят с няколко думи. Това само би повишило интереса особено на хората които не са наясно какво е RS.

 

Пиша горното с огромен респект и уважение към организаторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Благодаря ви за критиката. Посочените от вас точки са вярни и вече взети под внимание. За следващия събор със сигурност ще бъдат изчистени. Отчитам като грешка паузата между италианското и драга. Тя се дължеше на нужното ни време за обработка на резултати от пистата. Като догодина това време ще бъде сведено до минимум и най-вероятно дори няма да го усетите като пауза. И идеята ви за представяне на автомобилите е чудесна и ще бъде реализирана.

 

Благодаря ви, че уважихте събора. Надявам се догодина пак да ни посетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.