Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодите на Тур дьо Франс 2015


Recommended Posts

Както добре знаете, Шкода е основен спонсор на Тур дьо Франс вече години наред и много от отборите се предвижват с коли на марката. Днес бях на осмия етап на тура и една от целите ми беше да видя както състезателите, така и новия Сюпърб в движение. Всъщност ме интересува комбито, но него още го няма, затова седанът ми беше основна цел за наблюдение.

Неслучайно отидох на специалния скоростен етап, който е брандиран с логото на Шкода. Има всеки път раздаване на безплатни тениски и шапки за феновете на марката и атмосферата е някакси шкодовска.

Предлагам на вниманието ви някои от снимкитем които направих.

 

DSC02910.jpg

DSC02911.jpg

DSC02913.jpg

DSC02914.jpg

DSC02919.jpg

DSC02923.jpg

DSC02927.jpg

DSC02928.jpg

DSC02929.jpg

 

DSC02929.jpg

DSC02930.jpg

DSC02943.jpg

DSC02944.jpg

DSC02945.jpg

DSC02946.jpg




 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна тема, колега! Благодаря за споделения снимков материал!  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да разделя поста на колегата за да могат всички снимки да се виждат.

 

DSC02951.jpg

DSC02956.jpg

DSC02957.jpg

DSC02958.jpg

DSC02959.jpg

DSC02960.jpg

DSC02961.jpg

DSC02963.jpg

DSC02972.jpg

DSC02973.jpg

DSC02974.jpg

DSC02975.jpg

DSC02976.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че всеки отбор разполага с Škoda, боядисана в неговите си цветове (не, че следя Тура де...). Това нещо ново ли е, или всяка година е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че всеки отбор разполага с Škoda, боядисана в неговите си цветове (не, че следя Тура де...). Това нещо ново ли е, или всяка година е така?

 

Сега сещаш ли се защо на последните произведени О1 пише отзад на багажника TOUR? 

Иначе брандираните Шкоди на тура са атрактивни на вид - имаш чувството, че си на автомобилно състезание ?!? ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тура специално са само Шкоди , в другите обиколки е мешана скара , но по-малките отбори са пак с Шкодите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сега сещаш ли се защо на последните произведени О1 пише отзад на багажника TOUR?

Иначе брандираните Шкоди на тура са атрактивни на вид - имаш чувството, че си на автомобилно състезание ?!? ........

Прочети какво съм питал...

 

 

За тура специално са само Шкоди , в другите обиколки е мешана скара , но по-малките отбори са пак с Шкодите си.

Абе не, че е нещо важно, ама нека да доуточним - ясно е кой основния спонсор на Тура, от 2004-та досега, все е трябвало да се усетя, колкото и да не следя колоезденето... Сега обаче ми прави впечатление, че отделните отбори разполагат с автомобил, боядисан с техните си цветове. Та питах дали това е било по този начин и преди... Не питах защо отзад на О1 пише Tour...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз гледам колоезедене от 2007 - 2008 , но съм гледал архивни кадри и преди си е имало сервизни автомобили в цветовете на отбора , инак при някое масово падане (каквото имаше и тази година) някои ще трябва да завършват пеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че всеки отбор разполага с Škoda, боядисана в неговите си цветове (не, че следя Тура де...). Това нещо ново ли е, или всяка година е така?

 

Не всеки отбор е с брандирани Шкоди. Екипите тази година са 22 и ползват различни марки, но преобладават шкодите. Например, отбора на Астана са с новите VW Passat, Куикстеп са с Peugeot 508 и т.н.

Аз снимах предимно Шкодите, но може да се видят дори такива неща по трасето:

 

DSC02899.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всяка кола на отбор е брандирана с неговите цветове. Както се вижда на снимките. Така е било винаги. И аз искам такава шапка и тениска. Търсих ги по нета ,но не намерих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.