Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Андроид ?


Recommended Posts

Наистина няма много предложения, за разлика от моделите след 2010. Погледнах на Witson универсалните, но най-големия екран е 7 инча

7" Android 5.1.1 OS Double Din Car GPS Two Car Radio 2 Din Car Multimedia Player with External DAB Receiver Box Support

http://s.aliexpress.com/26VnQZNJ

Можеш да провериш на Zenec или на Dynavin, дали предлагат нещо, но са доста по-скъпи като марки. Иначе са с гарантирано качество.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой тествал ли е тези Андроид мултимедии дали се разбират през Bluetooth с Windows Phone? Визирам най-вече входящи и изходящи обаждания.

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблем. Щом с Айфоните се разбират.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте в петък пристигна мултимедията за Октавията. Благодаря на колегата Стефан, че ме насочи към модела на Erisin който просто заспа на мястото на стиима.

Поръчах си го от UK със доставка по DHL пристигна за около 1 седмица и после не се наложи да плащам ДДС или мито.

Днес си поиграх с него и бих казал, че се държи много добре, не забива или засича. Пробвах да го свържа с блутут с андроид и айфон няма никакви проблеми, мисля, че и с Windows Phone няма да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли дал реални снимки и адреса на сайта, от който си поръчал? А за ДДС и мито - Англия все още е в евро зоната, нормално е да не се дължат такси и данъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте в петък пристигна мултимедията за Октавията. Благодаря на колегата Стефан, че ме насочи към модела на Erisin който просто заспа на мястото на стиима.

Поръчах си го от UK със доставка по DHL пристигна за около 1 седмица и после не се наложи да плащам ДДС или мито.

Днес си поиграх с него и бих казал, че се държи много добре, не забива или засича. Пробвах да го свържа с блутут с андроид и айфон няма никакви проблеми, мисля, че и с Windows Phone няма да има проблем.

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Тези дни ще направя снимки и ще кача.

https://www.erisin.com/erisin-es3026s-8-android-51-car-dvd-gps-dab-for-skoda-octavia_p686.htmlтова е линка от където си го купих.

€244.49 излезе само устойство + €46.10 доставка със застраховка на пратката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
SHristov или Stefan I, ако някой от Вас е правил монтажа на 3026S

Интересува ме за ERISIN ES3026S как се маха предния панел за да се монтират винтовете? И другото е на задната камера на 5 метровия кабел има и от двете страни жълт чинч и изходяща червена жица за плюс. Отпред съм наясно къде трябва да се свържe червения кабел, но отзад правя извод, че трябва да се върже към червения кабел на черния жак(черния отива на маса на купето) и двете заедно да се вържат към плюса за задната светлина. Дали правилно си го мисля? Мога ли да хвана масата от бравата за отваряне на багажника? Там има кафяв кабел и си мисля , че това е маса.

Колата е Октавия 2 комби 2007 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихме се, и сработи :) Чудесна машинка, само дето кабела на антената куцо опира отзад в пластмасите, та се наложи хирургическа интервенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихме се, и сработи :) Чудесна машинка, само дето кабела на антената куцо опира отзад в пластмасите, та се наложи хирургическа интервенция.

 

А "разбира" ли се с колата?? В смисъл показва ли информация на дисплея ОТ КОЛАТА? климатроник парктроник и други работи?? или си работи самостоятелно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се показва, отворени врати, климатроник, предни и задни парктроници, функции на колата, заряд на акумулатора и т.н. Няма проблем. Can bus модула е вътре в устройството, не е изведен в допълнителна външна кутия. Колегата Stefan I го препоръча и му благодаря, защото наистина е добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой да е слагал 9 инчова играчка? Колкото повече- толкова повече, кофтито е, че няма хардуерни бутони, но то пък и къде да ги сложат при 9 инча...Доста изчистено стои, канбус има.. Споделете мнения....

 

https://www.aliexpress.com/item/Android-4-4-car-dvd-player-gps-navigation-car-gps-raido-player-2-din-in-dash/32755570286.html?spm=2114.10010108.1000015.1.ceN7wT&s=p

Редактирано от tupalkapet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ogy76 има подобна. Няма слот за sd карта, само 2 usb. Вътрешната памет е 16, от които 10-11 използваеми. За каква кола искаш да я слагаш?

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O2 2007, на мястото на стриима.  Колегата ogy76 нека сподели някоя снимка, да видим как стоят 9 инча на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата "ogy76" е споделил доста снимки в друга тема : Мултимедия от Алиекспрес. Просто прочетете.

И едно уточнение моята е 8" не 9", Android 6.0

Но без намесата на JORDITO щеше да е само DVD с радио и някаква навигация, слушайте него за тези неща.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Привет. Да живна малко темата.. Предвид това, че пазара е залят с какво ли не в момента, моля за помощ, съвет....  В момента съм с Swing, колата е О2 FL. Искам да сложа някаква медиа с андроид. Някой скоро да е слагал? Моля за някакви марки/модели така, че да не сменям оригиналната рамка... Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Да живна малко темата...

Здравей колега. Съветвам те да се консултираш с колегата JORDITO. Доста наясно е със съвместимост и монтаж на такива играчки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.