Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Издирва се тъмен миниван, блъснал човек на пешеходна пътека и избягал


PV

Recommended Posts

Колеги, издирва се автомобил, блъснал и почти убил човек на пешеходна пътека и избягал на Ломско шосе в София около 18 часа в неделя, 22 ноември. Знае се само, че е миниван, тъмен на цвят, вероятно близък до черния. Избягал е в посока Обеля-Центъра, според очевидци се е движил с около 150 км/ч. Блъснал е майката на мой приятел, живеещи в района. Жената е в кома и е така потрошена, че едва ли ще оцелее. Отхвърлил я е на около 40 м. Предполагам, че са скрили минивана в коя да е част на София или околностите. Може да в някой селски двор или гараж, а може и да го ремонтират в сервиз. Със сигурност е потрошен отпред – фарове, капак, броня, предно стъкло. Моля за съдействие и информация ако някой забележи подобен подозрителен автомобил в посочените райони - по безлюдни места и малки улички, в разни сервизчета за боядисване, за смяна на стъкла, и т.н. Такива гнусни помияри не бива да се оставят безнаказани. 

Тел. За връзка: 0884 720050.

Или 0887971976 – Живко, сина на пострадалата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна случка, дано все пак жената има късмет...
Аз живея в района и ще се оглеждам. Някакви други белези на МПС-то? Някоя камера от заведение/магазин, дали не го е заснела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе хора, дайте повече инфо, ако има или моля ъпдейтнете при първа възможност... Все пак съм в НД1 и 95% от сервизите в района ги знам... Ама това описание... Тъмен мини ван... Уааа дори 5-ма мои приятели карат подобни коли... Това е като да търсиш негър в тълпа по описанието негър...

 

P.S. Моето извинение... не съм имал никакви расистки помисли и не е цел да бъде обиден никой... Просто го ползвах като "Point of preference"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление засега няма други отличителни белези, имайки предвид обстоятелствата - тъмнина и висока скорост на автомобила. Пешеходната пътека е тази на третата пряка от светофара след кръговото. Утре ще мина да поговоря с хората от заложната къща и магазина за детските играчки, дали могат да посочат още някакви подробности. Основната отличителна особеност на минивана, според мен ще е разбита предница, фарове, капак, стъкло. Малко вероятно е да е оставен автомобила в сервиз в Надежда, ако е скрит, то ще да е в гараж в някой двор на къща или на нова кооперация. Много по-вероятно ми се струва да е скрит някъде в околностите малко извън София - Волуяк, Мрамор, Доброславци, Нови Искър, Костинброд. Нищо не пречи разбира се да и в друг, съвсем различен район на София, съдейки по келеша, който блъсна човека на Витоша преди около месец, пък си скри Мерцедеса точно в Надежда. Затова моля на който му направи впечатление такъв ударен автомобил в района на София някъде по постоянния му маршрут където работи, живее, и т.н., в близки автосервизи за боядисване, за смяна на автостъкла, да сигнализира. 

За камерите на околни магазинчета не съм оптимист, обикновено са с ниска резолюция, насочени са предимно към тротоара пред самия обект и вероятността да запишат номер на автомобил, движещ се с над 100 км/ч нощно време е много ниска. С евтинаджийска камера за 60-70 лв не става. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лоша ситуация! Дано жената се оправи! След като е имало удар, най-вероятно ще са изпаднали дребни части от този ВАН и евентуално по тях може да се установи марка и модел! Дано се намери и някой свидетел да опише нещо по колата! Жалко че има такива паразити, които бягат от отговорността за своите непремислени действия. Затвор за такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, допуснал съм грешка, миинванът се е движил в посока към центъра, а не към Околовръстното както съм писал в първия пост. 

Т.е. може да се е укрил в коя и да е част на София и околностите. Само от кръговото на Ломско може да е продължил в три посоки, а оттам се сещам за камери само на Централна гара на светофарите. 

 

Сбъркал съм и телефона на  Живко - верният е 0887971976.

По последна информация има някаква вероятност автомобилът да е Рено, модел Еспейс. Но все пак става дума за вероятност, а не 100% сигурност. 

 

036322018.jpg?r=0

 

036322019.jpg?r=0

036322020.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия пост е редактиран, вярната информация е в него. Баси гнусния тип. Заслужава ...  :censored:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не колега, има нова информация, появил се е свидетел, който твърди, че е бил черен джип, а не миниван. Засега това е, няма нищо друго. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Полицията е взела някакви записи от камери на банки и магазини наблизо, но досега нищо. Чакаме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.