Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заявка за клубен календар 2016


Recommended Posts

Много се извинявам! Налага ми се да пропусна раздаването на календарите тази седмица (утре) на НИМ. Датата за получаване се налага да я изместя за другата неделя, 27.12. Благодаря ви за търпението, проявеното разбиране и още веднъж се извинявам за причиненото неудобство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    14

  • PRR

    4

  • SKODA 105 RS

    2

  • mRt

    2

Най-много писали в темата

Във връзка с горното ми мнение, потвърждавам, че днес, от 14:00ч., ще има среща пред НИМ. Който има поръчан календар и може да дойде, ще си го получи. Който не е поръчвал, но иска да си вземе, има отпечатани повече бройки, така че да има за всички желаещи. Тазгодишното издание стана много добре, разчупено е от към визия, а от страниците му лъха изключително позитивно настроение. Това, в комбинация с тежкия и скъп картон, отново го прави отлично колекционерско издание, което си заслужава да бъде притежавано.

 

За София и страната разпращането с куриер ще се опитам да го направя през работните дни между празниците. Ако не успея, ще го направя първия работен ден на 2016-та година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих си календара.Страхотен е.Искам да благодаря на хората които организираха подредиха и осъществиха тази идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, ако можеш грабни и моя.

 

Пиша го тук, да го види и Юли, ако Велко се отплесне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изпратих последните календари, за които имам лично с адрес за доставка. Има още няколко човека, които имат заявка, но не са ми писали. Моля, да го направят, за да мога да им изпратя бройките.

 

borkata33 от Добрич преди няколко дни отказа своя календар, което не е проблем, защото интереса към изданието тази година е завишен. Но следващия път, когато реши да си поръча нещо, каквото и да е било, ще трябва да си го предплати. В крайна сметка следва да сме коректни...

 

Тази година поръчахме повече календари, така че ако някой реши, че иска, за сега има наличност. Когато я изчерпам, ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид за хората, които ще си ги получат с куриер. За останалите на срещите е ясно. Но пък ти благодаря за коректното включване ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ако не съм закъснял, моля за два календара! Ще ги платя на куриера, а ако трябва да се предплати, моля за банкова сметка, по която да преведа сумата!

А ако съм закъснял, здраве да е, следващата година!

 

Адрес за доставка :

Леско ЕООД, с.Бело Поле, общ.Благоевград, п.к. 2709, за Георги Хадживълчев

тел: 0885-49-49-54

 

Благодаря предварително!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години!

 

Заявката ви е приета и ще бъде изпълнена. За съжаление няма да мога да ги изпратя днес, защото куриера вече мина и няма как да го върна. Ще ви пусна календарите с Еконт в понеделник и във вторник ще бъдат на посочения от вас адрес. Няма нужда от предплащане, наложения платеж на куриера е достатъчен.

 

Календара е много красив на живо (снимки, композиция, печат, избор на скъп картон и т.н.) и съм убеден, че ще ви допадне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е супер наживо! Много хубав материал, много хубав печат - супер е :) Кефи доста. Вече е на стената вкъщи :P

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете бройки, заявени от hadjo по-горе, са изпратени днес, както бях обещал.

 

Равносметката за календарите към момента:

 

140 отпечатани от които все още невзети, но резервирани са на:

skodko, Bobi_Sc, Велко, Цецо75, paradox, v13 и ustavri. За хората от София на следващата среща на НИМ мога да им ги донеса. Ако някой от тях не може да дойде, моля да ми даде адрес или офис на Еконт, за да ги пратя по куриер. Същото за куриера важи и за хората, които не са в/от София, които все още не са ми пуснали лично с адрес за доставка.

 

Без да броя резервираните бройки, към момента остават още 7 календара, които си търсят новия собственик. Изданието си заслужава и е най-доброто, което някога е правено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих календарите! 

МНОООГО БЛАГОДАРЯ!

Изглеждат прекрасно!

 

Поздрави на всички колеги, които са участвали в създаването!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, на следващото виждане ми донеси още един календар  - поръчка от колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, забравих да взема календара за колегата :( Ще му дам един от моите, но ми вземи един на следващата среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички заявени календари са разпратени. С изключение на бройката на Тодор (skodko), който забравил да ми пише, че се отказва от нея... Коректността вече я засегнах в предишен пост...

 

Благодаря на всички, които помолих за адрес или лична среща и съответно си получиха календарите!

 

Все още има няколко останали, ако някой реши, че иска, да ми пише на ЛС или тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес ми резервираха последните две бройки от изданието, утре ги изпращам с Еконт. С което бройките на Калерндар 2016 на Шкода клуб България се изчерпаха.

 

Искам да благодаря на всички, които си взеха от изданието. Имаше много похвали, не липсваше и нужната градивна критика. Тази година за първи път направихме доста повече от предварително заявените бройки, като целия тираж се изчерпа за около месец. Част от календарите, извън предварителната заявка, бяха поръчани от хора, които нямат форумна активност, но явно са оценили изданието по достойнство. Благодаря на всички ви. Защото без вас календара нямаше да бъде факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.