Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Казанче за чистачките


Емил Ефтимов

Recommended Posts

Колеги някой сменял ли е казазнчето за чистачките и каква е процедурата. Трябва ли да се свали бронята или може само подкалника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се подкалника. За да е по-удобно и гумата.

Редактирано от sdi-diesel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Ползвам темата, за да не отварям нова.

На златната Фабия на ivchocho казанчето за чистачките се е спукало, явно на последния студ от преди 2 седмици. Не е в дъното, защото като се сипе течност до горе част изтича, а известно количество остава. Струва ли си да се пробваме да го залепим със силикон или гореща пластмаса, след като установим къде е спукано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не направо с течен метал. Най-надеждно ми се вижда. Евентуално със силикон, но за авто стъкла да е.

Р.S. Като се замисля, може и с двете. Първо метала, и отгоре след като изсъхне хубаво, да се напляска и от якия силикон!

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е особена пластмасата на казанчето моето преди години пострада при ПТП и една пукнатина /около едното ухо дето се закрепя/ с какво ли не го пробвах и ден, два и протичаше. Може и от вибрациите да е но така и не успях да го залепя сполучливо добре че е нагоре ухото, че ползвах поне 2/3 от обемът му. Дано при теб се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали течния метал ще е подходящ, но наистина може да се пробва с някакво двукомпонентно лепило.

Не ми се иска да го сменяме. Новото не е скъпо, но за мен по-хубаво от оригинално вградената част няма да намерим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали течния метал ще е подходящ, но наистина може да се пробва с някакво двукомпонентно лепило.

Не ми се иска да го сменяме. Новото не е скъпо, но за мен по-хубаво от оригинално вградената част няма да намерим.

Вземи си оригинално (втора употреба) и си пръскай с кеф , като не искаш ново.

Опита ми с пластмаса (един пластмасов резервоар за гориво) казва , че където е текло , пак ще тече ... за радост при вас е течност за чистачки , а не нафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.