Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

покупка на Рапид - молба за съвет


rapid_gb

Recommended Posts

   Еееее, при мене бутилката от 1,5 л. е права + 0,5 л. наклонена + остава място за боклуци.  :tongue_1:

   Стояне, мухата е там от половин година, в интерес на истината не ми пречи. Защо да мъча паякО?

 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене РС си е нормална кола с предно, просто буквички за реклама са сложили и няколки коня отгоре. Спортна кола на предно няма, но все пак може и да твоята да е по-добре от тестовата спортна дизеларка на ЕТ. Със 160 се чуствах като в субару от преди 2000ната година. Йетито си ми върви добре, доволен съм, не скърца и не лопа. Не ти знам тигуана, но той уж трябва да е по-добре направен от Йетито, все пак е ФВ... Но може да излезе като голф5 и о2, че шкодата по-добра сглобка, повече държи цена. Ще видим с времето! Поздрави и стига сме спамили темата.

Почувствах се засегнат :) щото и аз карам ок3.

Пътувал съм 700 км с над 200 км.в час с Октавия рс дизел.Съвсем спокойно и тихо си е.

Чакам с нетърпение Младен да дойде с ултратихия фокус,да ги сравним и замелим за шумност.Не с мойта,а с на Искрен примерно или на Иван.

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.