Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 06.03.2016 - "Приятна мартенска среща :)"


mRt

Recommended Posts

Днес , въпреки почивните дни отново направихме много готина среща. ХУбаво време , приятни и полезни приказки , добро настроение - какво му трябва на човек за Неделя следобед :)

 

Още с пристигането Сашето (maxrpm) установи , че след автомивката има някои пропуски и бързо направи корекции .

 

036684776-big.jpg?r=0

 

Вече паркирани и в очакване на следващите които ще се появят ....

 

036684781-big.jpg?r=0

 

И пристигат ....

 

036684786-big.jpg?r=0

 

На лафче ....

 

036684791-big.jpg?r=0

 

036684793-big.jpg?r=0

 

036684802-big.jpg?r=0

 

Появи се и Влади (ustavri) да си имаме и задномоторка 

 

036684800-big.jpg?r=0

 

036684795-big.jpg?r=0

 

И днес отново имаше "премиери" на НИМ . Добре дошли на всички нови колеги  :D/

 

036684818-big.jpg?r=0

 

036684820-big.jpg?r=0

 

036684824-big.jpg?r=0

 

И по традиция за посрещане - разглобяване :tongue_1: 

 

036684779-big.jpg?r=0

 

... и  снабдяване с отличителни клубни знаци 

 

036684822-big.jpg?r=0

 

Естествено поставени майсторски от дежурния клубен "поставяч" . Днес Гената (TheBestForman) бе доста ангажиран ...не се спря. А изражението на Ицо (Izolini) е доволно заради това как е издебнал папарашки Гената в следващата снимка.

 

036684798-big.jpg?r=0

 

Следващата премиера получава стикер ... Снимка : izolini 

 

036685295-big.jpg?r=0

 

036684826-big.jpg?r=0

 

036684829-big.jpg?r=0

 

036684834-big.jpg?r=0

 

И още получени стикери ...

 

036684816-big.jpg?r=0

 

За наша приятна изненада се появи и Влади (Vladi_a) с бързото Ауди (някои го помнят от Шкода събор 2015 ) 

 

036684856-big.jpg?r=0

 

036684873-big.jpg?r=0

 

И още няколко снимки на хубавите Шкодички ...

 

036684784-big.jpg?r=0

 

036684788-big.jpg?r=0

 

036684941-big.jpg?r=0

 

036684813-big.jpg?r=0

 

Жалко , че Боре не успя да дойде ... да щракнем двата "кораба" ....

 

036685186-big.jpg?r=0

 

Сашеее ... :cheers: 

 

036684836-big.jpg?r=0

 

036684924-big.jpg?r=0

 

Към края вече , Гената не издържа само да лепи стикери и хвана да разглоби нещо ... :tongue_1:  (естествено по моя молба , Благодаря ти ! )

 

036684954-big.jpg?r=0

 

И за финал ... след като със Сашето и Гената пробвахме Фелицията vs Фаворита по ОколоМръсното , щракнахме още 2-3 снимки 

 

036684976-big.jpg?r=0

 

036685006-big.jpg?r=0

 

036684988-big.jpg?r=0

 

 

 

Това е от мен . Благодаря на всички за поредните приятно прекарани часове пред НИМ . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И времето приятно и доста хора се събрахме! На това време само едно барбекю му липсваше :). Новите коли са супер, и 2те са 2.0тди! Обаче Макса много тихо дойде, толкова време без книжка, очаквах някоя и друга "ръчна"! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая Фелиция не се върти, нали Саше  ;)

Семейни ангажименти ме спряха и пак съм пропуснал чудесна среща. Блазе Ви  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макса няма съединител, затова пипа с памук. Иначе много съм благодарен за огромното медийно отразяване, не го очаквах и съм поласкан ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях и аз днес да се вредя между Шкодите, да се видя отново с Вас :) Макар и за малкото време,през което бях сред Вас си поприказвахме доволно. Следващият път ще гледам да е за по-дълго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря приятели за доброто посрещане. Нали съм си нов :blush:  не се съобразих поне по една бира да взема, но си правя сериозна бележка за следващият път. Страхотна среща!!!   :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропуснах по семейни причини, че трябваше да мъкнем едни дървении към вилата, ама с задномоторна шкода нИ стаА, та минахме само транзит с едно товарно магаре малко преди 14 ч. :)

Саше, добре си я излъскал и с новата броня си е достойна за фотосесия, ама май й липсват едни тасчета и другия път трябва да го поправим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така не ме дразнят толкова много. Чакам да излезне някоя хубава оферта в продавалника с емблеми и ги отнасям ;) Пък и вече си имам лети от Felicia Fun само искат боя.

 

Ти дето казваше че фелициевите джанти били меки , брааат. През колко дупки минах , окачването се разби , гуми откакто съм ги сложил, не съм ги помпал ;) и само твоята резервка е нова, другата е от морга, другите две са от черната дупка на Чавдар и му бяха задни.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра сбирка беше, макар и не толкова посетена (а времето беше много добро). Другият път повече съфорумци и повече смях. Пишем по едно неизвинено на Юли, Пепи и Борето :P

Редактирано от jorojoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, и на мен ми липсвахте, пък и срещата е била супер!

Нямам извинителна бележка и отсъствието ми си остава "неизвинено", но понякога ангажиментите са с приоритет.

Смятам, че едно "бебе" Heineken /Марто, Гогата и Гената знаят за какво иде реч/, ще ме извини на следващата среща :)

Отделно, Сашето без да иска си изпроси возене в лявата лента на ОколоМръсното /просто да засича времето до "втора" на Съби/ :)

 

П.С. Саше, ако пак ще мрънкаш "Сега защо караш толкова бързо, мокро е и има и други коли", направо те свалям "в движение" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС, че е против правилата на форума. С автомат няма как да ме биеш на 200метра, ако щеш и на задна. Ако беше ръчна, хайде да кажем ще биеш с два автобуса място все пак съм с 3 пъти по-малък мотор :) но сега нямаш шанс, ама обещавам после да те изчакам, нали си приятелче да се прибираме заедно, иначе ще ме догониш чак на първия сфетофар ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Боре ти си му взел страха направо :)

Ха, то номерът е, че НЕ - нищо не съм правил, а максималната скорост бе 120 км/ч, просто Сашето е предубеден към големи и тежки автомобили /по неговия стандарт/, особенно пък - автоматици ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е била супер. За съжаление късно успяхме да се приберем в София. Следващият път ще трябва да донеса някоя двулитровка за извинение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е била супер. За съжаление късно успяхме да се приберем в София. Следващият път ще трябва да донеса някоя двулитровка за извинение ;)

Ако ще е бира, няма да ти стигне една 2л. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е бира, няма да ти стигне една 2л. :)

 

Е ако се наложи ще взема и повече от една ;):D Предпочитания към марка? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... Следващият път ще трябва да донеса някоя двулитровка за извинение ;)

 

ДонЕси нафтичка ... ше я гътнем за норматив  :tongue_2:  :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех сладурии, сори, че пропуснах ама се правих на Попай Моряка - поради липса на половин хамали аз бях товарно магаре. Не че  и мойто мъж не го отнесе ама и аз така с колата. Само съжалявам, че Гената не ми коригира и на мен лепенката  :tongue_1:  нищо другия път си запазвам правото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... - поради липса на половин хамали аз бях товарно магаре. Н...........

 

Диди ... ти май не си чувала за Шкода клуб - Хамалски услуги ... ( да не изброявам и напомням кой-къде-как , че още ни боли кръста ...)  :tongue_1:  , та ... обаждай се в такива моменти !

 

И ... Честит празник на патеричка !!!  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти ако ви бях викнала щяхте да ме псувате - 6 етажа баси и спалнята по стълбите да не говорим за останалите мебели. Няма кой как да тормозя, за това си има фирми и се плаща  :tongue_1:  Мерси за патеричката, следващия път ти черпиш кафе тогава щото си ни забравил цели две жени в тоя форум  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.