Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заповядайте на Volkswagen Club Fest 2016 - 26 и 27 март


Kuncavia

Recommended Posts

Днес минах набързо, поздравления за всичките участващи Шкоди, смятам че представят марката подобаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много хубаво!! Утре сутринта след като премъкна 1 диван и 2 климатика до Симеоново, пак ще дойда! За съжаление не мога да споделя впечатления засега, тъй като искам да запазя изненадата.

 

Шкода клуба е направил, един много сериозен пропуск с клубния стикер. На феста ще го видите, аз се влюбих и ще си взема 1000%

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходи ли утре около обед? Питам, защото се оглеждам за транспорт - малко съм пешеходец, та.... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода клуба е направил, един много сериозен пропуск с клубния стикер. На феста ще го видите, аз се влюбих и ще си взема 1000%

Саше, няма пропуск бре. Това, че го няма в обръщение в този му размер не е проблем. Казах ти днес, другата седмица ще ти го поръчам. Да се виждаш отдалече. Радвам се, че ти е допаднал. На нас също - това беше идеята ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е феста. Супер са и колите. Йетито събира погледи. Дори аз се впечатлих, дето хич не харесвам "камиончета" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото Йети като кола, аз съм се возил в него и съм му претръпнал вече, не ми направи впечатление, но самата подредба беше добра имаше вкарана мисъл и съответно реализирана добра идея! Леко разчупено мислене, което събира доста погледи. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете да издавате бе...не всички сме отишли още..бахти, не разбирате от дума. Непослушници !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Коцето през повечето време декора не е пълен, за утре сме се разбрали :D - няма да го теглим с лодката между залите ...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, хора! Постарали сте се много :) Супер е!!! Иначе, за гумите завидях!!! Искам точно такива за "прасето"!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, добри Шкодилаци има. И всичките са различни от миналата година :)

 

Идеята и аранжимента са много добри, браво на инициаторите! Дойде ми идея за догодина...представих си нещо, с което може да разцепим феста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре, това скрита камера GoPro ли беше? ;)

 

Искам да благодаря за удоволствието и преживяването на феста!

На организаторите от VW-клуба за поканата,

на екипа от ШКБ, който създаде условията за нашето представяне,

на феновете, които посетиха феста и разгледаха колите от ШКБ,

не на последно място - на собствениците на шкодите, които са вложили огромни усилия, за да изглеждат автомобилите уникално и за това, че ги споделиха с нас тези 2 дни! Благодаря, момчета!!!

:doubleup:  :eusa_clap:  :friends:

 

ПП. Моля да качите още снимки, че моите са с качество, което не е за показване.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вече не издържам, качете снимки. Искам задницата на Аудито до нас, правилния стикер на Шкода клуба в оргомна резолюция! :)

 

Искам също да благодаря на нашата група, както и на частта от другия форум, че успяхме по красив и достоен начин да представим групата с едни от най - хубавите шкодички!

 

п.с. Обещаха ми на joro120 и на Косьо колата, пакет 2 те за 700лв. Чакам си ги пред блока, само се обадете кога да сляза да си ги паркирам аз, да ми е по - удобно. :tongue_1:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засякох и края на феста по стечение...разминах се с червената мартеничка на Цариградско, после на Околовръста се засякох с Жоро и чуднат му 120ка...разменихме по приказка през прозорците и малко по-надолу се разминах със слепналото със земята Сироко (синьо/лилаво?) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен много приятно впечатление ми направи, че колите запалиха и си заминаха на ход, аз очаквах камиони, пътни помощи да чакат отпред... те хората си заминаха кой на къде е. Сутринта лъскачка, вечерта everyday ка, евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид някои радостни около мен обстоятелства се наложи да се забавя с коментара си тук ;)

 

На първо място искам да благодаря на организаторите на VW фест, които за поредна година ни поканиха да участваме на това голямо и единствено по рода си изложение в България. Както всяка година, така и тази, бяхме радушно посрещнати, а екипа на VW Club се справи блестящо с цялата тежка организация по събитието. Оценявайки сложността на организирането на едно подобно изложение, ние се постарахме да бъдем сред първите гост-участници, които да вкарат колите си в ранната утрин на петък и да започнем да редим отделеното ни място. С което се надявам поне малко да сме облекчили момчетата от VW клуба.

 

На второ, но не и по важност, място искам да благодаря на екипа на Шкода клуб България, както и на четиримата наши представители - Сашо (sanndeto), Иво (b3lq7a), Жорката (joro-120L) и Косьо (Galliard33). Без всички вас това, което реализирахме като идея и начин на представяне, нямаше да се случи. Всички предходни години, през които сме били гости на феста, в общи линии всеки си докарваше колата, паркираше я в залата и нещата свършваха до там. Тази година, благодарение на вас, приятели, действахме като един голям и сплотен екип. От обсъждането на първите идеи за феста, през реализирането им, присъствие на феста, до изкарването на колите от залата в неделя. Всеки от вас помагаше с каквото и както може, благодарение на което успяхме да направим кътчето на Шкода клуб България интересно и атрактивно за гостите на феста място.

 

Благодаря и на всички вас, които ни посетихте на изложението. Искренно се надявам да сте се забавлявали сред нас и да ви е допаднало това, което ви показахме като коли, подредба и атракция. Вече имаме нови планове за VW фест 2017 и ако отново бъдем поканени от организаторите, със сигурност ще може да видите нещо ново и не по-малко интересно като решение.

 

Благодаря и на нашите партньори от автоцентър Трансексперт (линк към темата за тях във форума), които ни дадоха естакадата, осигуриха джанти, на които монтираха гумите Hercules, предоставени ни от MD Commerce и ни ги докараха на феста, за да преобразим Yeti-то на Иво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атрактивно представяне,поздравления.

 

И честито на Юли за радостната новина.
Да е живо и здраво малкото адашче. 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И честито на Юли за радостната новина.

Да е живо и здраво малкото адашче. 

 

Благодаря ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.