Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам си старата Skoda Octavia II Facelift Combi 1.9 TDI PD


Recommended Posts

Здравейте шкода фенове. Купих си нова Октавия и сега продавам старата си Октавия. 

 

Автомобилът е мой личен, Шкода Октавия Комби Facelift (II) 1.9 TDI PD на реални 80000 км. (по-точно около 79400) с високо ниво на оборудване Елеганс и много допълнителни екстри. Автомобилът е закупен от мен нов от Еуратек август 2010 г., каран е много внимателно, намира се в перфектно външно и техническо състояние, обслужван е редовно само в Еуратек. Сменени ангренажен ремък, ролки и водна помпа през 2015 г. Няма филтър за твърни частици (DPF). Предоставям сервизна книжка и фактури. Продава се с 4 бр. нови зимни гуми Continental DOT 2015 на 15" стоманени джанти и 4 бр. летни гуми Continental на 5 години с 15" алуминиеви джанти. В автомобила не е пушено. 
 
По-интересни екстри: 
Адаптивни (Завиващи) ксенонови светлини 
Стъкла със защита от слънчева радиация и разбиване
Частичен светъл кожен салон (еко кожа + плат)
Алуминиеви джанти
Защита от лоши пътища
Въздушни възглавници тип завеси (+всички други, които се предлагат)
Светлинен асистент (Авт. Светлини, Coming home, leaving home)
Дневни светлини
Сензор за дъжд
Ахроматично огледало
Мултифункционален кожен волан
Подлакътник с охлаждане
Радио CD MP3 Skoda Swing с аудиобукса в подлакътника
Maxi-DOT дисплей
Двузонов климатроник
Темпомат
Предни седалки с лумбални опори
Цвят: Зелен арктик металик
 
Автомобилът се продава с годишна винетка за 2016 г., платен данък, застраховки гражданска отговорност и каско в Allianz до август 2016 г.
При интерес от Ваша страна съм на разположение за оглед, пробно шофиране или преглед в посочен от вас сервиз.
 
Цена: 20000 лв.
 
036768259.jpg?r=0
 
036768260.jpg?r=0
 
036768261.jpg?r=0
 
036768262.jpg?r=0
 
036768263.jpg?r=0
 
036768264.jpg?r=0
Редактирано от vanjo83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера колата мина обстоен преглед и компютърна диагностика от съфорумец специалист (съжалявам много, но забравих името му... не съм добър в запомнянето на имена). Според колегата единствения кусур на колата е, че демпферния маховик е за смяна. Всичко друго е перфектно. Тъй като човека ми се стори много свестен и съм склонен да му повярвам, намалям цената с цената на ремонта. 

Крайна цена 19000 лв. и не подлежи на коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колата е закупена днес от мен, така че обявата може да се брои вече за приключена.  :banger_2:

Искам да благодаря на Иван за коректното отношение и добрите ни взаимотношения по време на продажбата. 

Дано за новата шкода негова, да не се налага да пише тук, докато не стане време за продажба!!!  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.