Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Октавия 3 Едишън Комби 1.4 TSI 6M


Recommended Posts

определено съм съгласен с горното мнение за загубата на чачествата на маслото.обърнете внимание при бясно каране до колко стига температурата на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mirizlivpor

    12

  • shaft

    8

  • b3lq7a

    6

  • joro-120L

    5

Най-много писали в темата

Най-лошото е, че производителите на масла унифицират ЛЛ и тези за нормален интервал, и скоро няма да има ма пазара масови марки с избор на интервал, покриващи ВАГ, ГМ и МБ стандартите за по-нови коли. Вероятно го правят с екологична цел. Обърква се и този пазар и оставаме без избор. Аз присадки не бих слагал, не знам как биха се отразили на сегметни и хонинга на цилиндрите, за турбото знам че няма проблеми. И в крайна сметка ще сменям ЛЛ на къс интервал или след скапването му(разбира се като почне да изчезва)...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тази седмица дойдоха зимните гуми с нови джанти и щракнах няколко снимки набързо. Времето беше отвратително и снимките не са хубави, но долу-горе се вижда за какво става дума. Малко инфо и за самите гуми и джанти:

 

Гуми - Michelin Alpin 5 205/55 R16 91T DOT 39/16

Джанти - Borbet RE 7x16 112/5 ET48

 

20161109_103354.jpg

 

20161109_103405.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът за снимките нещо заби и не можах да кача и четирите. На последната може би най-добре изглеждат :) Заради дъжда гланцът вече го няма, но сложих сивите капачки на болтовете и сега изглеждат една идея по-добре. Когато изгрее слънце (април месец, може би ахахах) ще щракна още някоя.

 

20161109_103418.jpg

 

20161109_103430.jpg

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно се е получила. Браво! Със здраве и безаварийно да си я караш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.