Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 17.04.2016г., версия 2016-1


ID A

Recommended Posts

Крайно време е да спазим традицията в София и да си направим един пикник, с цвърчащи скари и бира, много бира :D . За тези които не им достига възраст - сокче. Можете да добиете представа от темите в раздел срещи, подраздел София за предишни години. Но за тези, на които не им се търси, това си е един приятен ден сред природата, но за разлика от НИМ, ще продължи по-дълго.

Традиционното ни място е - Бонсови поляни, деня е неделя, датата е 17.04.16, това е трета неделя от месеца. Някой ще запази нашето дърво от рано. Дългосрочната прогноза го дава хубав слънчев ден с максимална температура от 16 градуса. Ще следим прогнозата и ще осъвременяваме информацията своевременно.

Обикновено винаги носим по няколко скари, та освен любимите си мръвки друго не е необходимо. Всеки е добре да си предвиди дали да носи пластмасови маси и столове, сгъваеми или просто одеало на което да се разположи. :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    5

  • Izolini

    5

  • Logrus

    4

  • diana_kraice

    4

Най-много писали в темата

От кога чакам такава среща със скара и бира. Разчитаме само на времето, другото ще си го донесем!  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че се допускат деца. На кой иначе не му достига възраст, за да се радва на сокче? За тези които не се сещат, от Горна баня тръгва път, асфалтов е, до Бонсови поляни. На самите поляни отдясно има разширение за паркиране и на 100-200 м има големи дървета с хубава сянка. Пътят до дърветата е черен, но е проходим за всякакви Шкоди. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деца допускат ли се? Къде е това?

И аз съм с двете момичета (и жената де).

Само дето днес AccuWeather даде, че ще вали. Дано не са го уцелили, както не познаха тази седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2

Ако няма кучета, може да изведа котката на "паша" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако времето позволява, +2 + едно куче :D

Патрик, не бери грижа, моя се разбира с котки  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кучетата с какво пречат?

 

PC230011_resize.JPG

Пепиии, направо ме уби с тая снимка !

Горкото, толкова безпомощно гледа, заобиколено от малките пухкави досадници.

Всъщност, може и виновно да гледа, късайки найлона... :)

Във всеки случай, снимката е уникална !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкото и по-лошо е виждало :)

 

IMAG2707_resize.jpg

 

По темата - засега съм 50/50, че точно този уикенд ще е първия ZedMoto Track Day и много ми се ще да не го пропусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя 17.04 го дават 26 градуса :beach_2:  Доколкото разбрах мястото е от дясната страна на Бонсови поляни. Подминаваме разширеният паркинг и след около 200 м. по земен път търсим дебелата сянка. Правилно ли съм разбрал и към колко часа ще започваме?   :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде след 10.00, кой когато свари. Иначе да, отдясно на около 200 метра по един черен път. А черния път започва някъде в началото на разширението за паркиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда ако не ми мине котка път и ще водя "Нова Шкода" в клуба, ще водя дете че и мъж  :tongue_1:  навих го бре. Аз знам къде са поляните и дърветата които са малки, често се качваме до горе. Ако някой не знае къде се намират можем да си направим среща някъде.

Аз обаче този път яко ще питам за проблеми с колицата ми, ама това е друга Бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да се вредя и аз - с жена и деца на скара-бира не е много оферта, ама поне ще има кой да ме вози  :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това след Горна Баня, в района на в.з. Люлин при ул. Пъстроцветна ли се намира?

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш там. От там на север по черен път, нищо че гугъл мапс го дава улица, която преминава точно през дървото.

 

https://www.google.bg/maps/@42.6523424,23.1916185,784m/data=!3m1!1e3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги се губя натам, когато съм сам. Така че ме чакайте, когато го намеря от Горна Баня в коя пряка беше, тогава ще дойда. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От началото на паркинга, като погледнете надясно към поляната, ще ни видите със сигурност. Търсете флага на Шкода клуб България :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.