Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 17.04.2016г., версия 2016-1


ID A

Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    5

  • Izolini

    5

  • Logrus

    4

  • diana_kraice

    4

Най-много писали в темата

Аз мога така всяка Неделя :)

Аз по цяла седмица! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам, на такива срещи приемате ли непознати или сте си компания която се събирате ? Жената се ме кара да разхождаме бебето по разни полянки на чист въздух и би било страхотно на такава сбирка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам на колегите, че отговарям от името на всички, още повече, че точно тази среща я пропуснах :(

Та, на въпроса - всеки е добре дошъл /както и на всички други срещи на Шкода Клуб България/, стига да си носи ..., Настроение :)

А, компанията е - Шкода Клуб България!

Добре сте дошли, винаги когато пожелаете!

Поздрави!

 

П.С. За извинителна бележка - още си чакам грила, да пристигне от немско...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е още по-хубаво ако не беше катастрофата с Трабанта , но говорих със застрахователите и мисля , че ще признаят тотална щета на паркинг и малкия му собственик ще получи нов ... може и два :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е още по-хубаво ако не беше катастрофата с Трабанта , но говорих със застрахователите и мисля , че ще признаят тотална щета на паркинг и малкия му собственик ще получи нов ... може и два :blush:

Гена,споко!

Трабанта си е ОК,само дето е вече кабрио!

post-2026-0-73144100-1461093535_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, щетата е призната, скоро ще има заместващ автомобил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.