Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лагер на съединител


Robbie_Williams

Recommended Posts

И аз имам подобен проблем. Когато сменям скорост най вече 1>2 2>3 като натисна и освободя съединителя малко по-рязко се чува леко изклопване.Другото което се чува е леко като тракане (все едно си е от двигателя) като подам газ и съм на скорост,а като подам на празен ход няма проблем (понякога звука го има само към 1>2, а понякога го няма изобщо). Съединителя си отделя ниско долу,нямам проблем с включването на предавките.
Какви може да са причините за това? Някой знае ли колко пари е смяна+нов съединител за такава фабия (1.9тди 101)?
Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Аз карам Фабиа 1.9тди 101. 

Та въпроса ми е следния ,че се умотах яко :Д Последно 1.9 101 фабия с демферен ли са или не?

Благодаря за отделеното време!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето реални снимки от Фабия с part №............ Запиши си номерата.

https://www.autodemont.eu/clutch-set-038141032-045141025ax-028105269b-skoda-fabia-1-6y-2003-combi-19-tdi-74-kw-atd-ggu

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето реални снимки от Фабия с part №............ Запиши си номерата.

https://www.autodemont.eu/clutch-set-038141032-045141025ax-028105269b-skoda-fabia-1-6y-2003-combi-19-tdi-74-kw-atd-ggu

Мерси много ! Направи ме по-спокоен!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.