Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща в мол Сердика


Lachezar

Recommended Posts

Здравейте, Колеги,

 

От месец-два работя в мол Сердика и установих, че в него има поне 10 нови шкоди, предимно О3, но и няколко Рапида, както и един С3.

 

Въпроса ми е - няма ли клубни/неклубни фенове, които искат да си организираме минисрещи там (предлагам паркинга на ниво +3) - един път на две седмици, или месечно, в работно време, по обяд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето нови шкоди са служебни на фирми наемателки, но пък аз ходя често с моя ретро фаворит. :)

С удоволствие бих се срещнал със съмишленици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди бачках там...

Пингни колегата Тодор Чобанов негова е синята vRS на ниво 2,там спират и служебните на Алкон. Адаша е голям пич,ще направите лафче :)

Отделно има една сива L&K на мой познат,голяма фръцла ама той не е форумист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли навити колеги да направим една къса срещичка днес... почивен ден , хубаво време ... не се случва много често

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз. Гледам, че колегата ме е споменал по-горе :hello: . През деня съм в мола, през по-голямата част от времето. При нас почти всички минаха на Октавия (под мой натиск :))), но мисля, че аз съм единствения във форума. Поне не знам за други. Иначе и Chio и Евробет, които са пак в мола, са с Шкоди. През час пушлявча долу на +3, така че само дай знак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, доскоро живеех там :) УтепАло се е за срещи наистина, особено отгоре на покривния етаж, като е хубаво времето...!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия - 12:30 някъде около между входа за мола и изхода от паркинга на 3-тия етаж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.