Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Седалки за Октавиа МК1


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Понеже вече ми се прокъса шофьорската седалка на Октавийката (все пак вече е на 260 000 :)  ) ходих при един познат да видя дали ще може да ми я тапицира. Той обаче ми предложи да сменя предните две седалки с такива от един блъснат Голф 4. Двете са много добри, и понеже само му заемат място ми ги дава на смешна цена. Въпроса е дали стават за шкодичката (без излишни преправяния) и имате ли наблюдение дали наистина са по-удобни от моите, както той твърди. Благодаря Ви много и предварително се извинявам ако подобно тема е била обсъждана преди, нов съм във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасват перфектно. Слагай смело. Даже са по-удобни. Аз смених и предни и задни с такива от Голф 4. Кръста ми се роди направо. Е няма такива твърди и неудобни седалки като на Октавия 1. Обаче на някои си им харесва да им е по-твърдо на д..то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае дали от двуврат голф 4 ще станат на комби октавия 1 ? Най-вече задните ???

Редактирано от a4tech
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше станат, моите са такива :) Много съм доволен и аз от голфовските :) супер по-удобни са, дупарата може да си я свалиш по-ниско, отколкото на заводската на Оксата. А това на дълъг път, или ако прекарваш доста време в колата (като мен) си е супер плюс. Даже ако си намериш рекаро от голф или бора, не се замисляй :) е, и парите са фактор де, щото рекарото под 250 не съм срещал.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.