Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - Впечатления


Recommended Posts

Понеже в момента емоцията е над всичко останало, ще бъда кратък след Събор 2016:

 

Благодаря на феновете на Шкода и участниците в събора, с които прекарахме 2 незабравими дена!

Благодаря на организаторите и гостите на събора!

Благодаря на Еуратек!

Благодаря на домакините от писта Дракон!

Благодаря на семейството си за тези 2 свободни дни, в които можах да се почувствам "на свобода"!

 

Нека по-често благодарим за нещата, които ни свързват в едно  и да загърбим онова, което ни разделя!

:flag_skoda:

 

п.п. Ако модератор прецени, може да отдели този пост в отделна тема от рода на "Впечатления от ........".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    7

  • Mishelle

    6

  • legaltk

    4

  • Boxer

    4

Най-много писали в темата

Беше изключително приятно преживяване, препоръчвам на всеки да пробва пистата! Благодарности на пловдивската групичка!

 

Сега, понеже установих, че придобивам пенсионерски навици, мисля да отида да разтоварвам и да се наспя.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и семейството ми си изкарахме прекрасно тези три дни.

Благодаря на организаторите и на вички присъствали колеги.

Получи се уникална комбинация от писта,място за палатки и скара на открито и превъзходен хотел на пет минути от мястото на събитието.

Всичко беше супер и догодина пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно преживяване ... Изобилие от емоции, адреналин, усмихнати хора и слъце.

Благодаря на всички съпричастни за това събитие ... Шкода фенове, гости и домакини.

Дълбок поклон за организаторите ( да не изброявам поименно), за усилията, професионализма и изхабените нерви, за да бъде събора незабравим за всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм и предполагал преди година, когато купих колата си, че ме очаква подобно преживяване! Изживяването беше наистина освежаващо от еднообразното ежедневие, зареждащо и пълно с адреналин. Не на последно място -- детето ми каза, че това са няй-яките два дни, които е имал. Благодаря от негово и мое име на всички, които организираха събора. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на организаторите и на всички които се присъединиха. Всичко беше супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които уважиха Национален Шкода събор 2016, организиран съвместно с нашите партньори и приятели от Еуратек (Шкода Ауто), с подкрепата на Xenum, AutoBild, Съюза на българските автомобилисти и т.н. Пълен списък на всички подкрепили събитието ще има на по-късен етап. Очаквайте и много снимков и видео материал, които се обработват в момента. Подготвили сме една, надявам се приятна, изненада за всички, които бяха на събора, както и за тези, които не успяха да го посетят, но за това ще стане дума след седмица-две.

 

Благодаря на всички гости на събора. Без вас събитието нямаше да бъде това, в което вие самите го превърнахте. А именно приятелска атмосфера, много нови запознанства, интрига на пистата, износени гуми (е, за някои - и разтопени :) ), скара и приятна компания до ранни зори и разбира се - много усмивки.

 

До седмица ще подготвя по-обширен материал, свързан със събора, който ще бъде публикуван в клубната ни страница. В него ще бъдат поместени и всички времена от пистата. Линк към него ще пусна и тука.

 

Благодаря и на целия екип на Шкода клуб България, който за поредна година доказа, че може да се справи с тежката задача по организирането на едно подобно национално мероприятие. За нас беше чест и удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше чудесно. Огромно благодаря на организаторите и на колегите. С нетърпение очакваме следващата среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям отново най топли чувства към хората и марката! :plate_skoda: :banger_2:

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвах се да се видим с теб, макар и за малко пред кафето, съжалявам че не влязох в разговора, но жегата, даде своето отражение. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата успях да присъствам само в петък и макар и за кратко, успях да вкуся от атмосферата, доброто настроение и не на последно място и от хубавите наденици и кюфтета приготвени на скарите. Благодаря на всички замесени и всички, които са вложили не малко усилия, средства и лично време, за да ни организират такъв готин събор, на едно такова хубаво съоръжение, като писта Дракон :banger_2:   Поклон  :hi:

Също така искам да поднеса едно огромно БЛАГОДАРЯ и на "виновниците" (те си знаят кои са) въобще да успея да се докарам с Корадото до Калояново. Макар да не успях да го изкарам на пистата, получих (особено петък вечерта :D ) много закани и "заплахи" за двубой в стил 400 м, та искам да кажа че ръкавицата е хвърлена и горещо приканвам основния мераклия да се възползва максимално от предстоящата година, защото аз със сигурност ще го направя ;)  

 

Айде давайте вече снимки, не е коректно да ни държите в неведение вече втори ден  :tongue_1:

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и очаквах, изкарах си страхотно! Всичко беше 6+, имаше интересни коли, имаше и интересни хора. Браво и на организаторите, за целия положен труд и за всичко! Очаквам с нетърпение следващи подобни мероприятия! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм го по-горе ;)

 

 

До седмица ще подготвя по-обширен материал, свързан със събора, който ще бъде публикуван в клубната ни страница. В него ще бъдат поместени и всички времена от пистата. Линк към него ще пусна и тука.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен! Поизплакнах очите със Шкоди, напълних душата със смях и весели моменти. Корема също напълних, жаден не седях... Даже почернях под тентата, хахах! К'во повече да искам? Чакам следващата сбирка, че ако от сега седна да чакам следващия събор - жалко. По-скоро, по-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още повече яд ме хваща като чета тази тема, но нямаше как да посетя този път а и Шкодака не беше никак в кондиция :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите снимки са готови, пуснати от Ванката. Ще ги намерите в раздела за фото и видео материали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата вечер на масата беше много яка. Втората беше по минорна, ама нормално... изтощение. Много нещо се изпи....

 

Аз бях там за хората, колите с малки изключения не ме интересуват. Т.е. за мен събора мина добре - накефих се.

 

Мислех да оцапам с малко критика, но няма да го направя. Реално организаторите се раздадоха, особенно Гената беше взел толкова присърце нещата... Вместо да критикувам, ще си запазя мнението като препоръка за следващите организации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че е минало отлично, с голямо настроение и заряд в редиците!! Ще очаквам подробности и фотоси още, това което виждам е много свежарско и усмихнато на този етап :))

 

Кажетв повече за пистата, издайте какви сте ги вършили?

 

Много съжалявам за отсъствието си, имам да наваксвам тази година ! Но пък си изкарах наистина страхотно със семейството тая резервацоя дето бях направил предварително...ех, няма перфектно щастие !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........

Кажетв повече за пистата, издайте какви сте ги вършили?

.........

 

Приготви си гуми, дискове и накладки за еднократна употреба и идвай догодина.  :tell_me:

Няма да е излишен и един ремап или Щайнбауер .......!? Но тогава уравнението с първия ред става друго ........

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях там за хората, колите с малки изключения не ме интересуват. Т.е. за мен събора мина добре...

 

... Реално организаторите се раздадоха, особенно Гената беше взел толкова присърце нещата...

+1

 

И специално да благодаря на колегите, които оказаха помощ и съдействие когато ме сполятя проблем с колата - големи сте, заради вас идвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея коли бяха нечовешки. Особено 1-чката. Няма такъв звяр.Добре би било някой да поразкаже за тези коли. Сивата я засякох на отиване към Калояново на репатрак и си помислих, че може би сме в една посока :).

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 кончета, а собственика си има "Дино", няма смисъл да лъже ;)

А, и се видя, и се чу, сивия звяр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.