Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - Впечатления


Recommended Posts

Само да кажа че тези 410 коня се усещат  брутално на 5-та, се е едно пръскаш NO2, тогава реално колата и турбината се натоварват истински и си вади конете и за съжаление правата свършва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    7

  • Mishelle

    6

  • legaltk

    4

  • Boxer

    4

Най-много писали в темата

Весело сте си изкарали, поздравления на всички участвали в надпреварите! 

Аз не разбрах последно колко коня е октавията 350 или 410? Нещо слабо се представи срещу Аудито на драга, очаквах друго да видя.

Маджо, на клипове е едно, на живо на пистата е друго, знаеш го. Факторите за добро представяне са много. По-важното е, че човека дойде, направи си красиво кътче с шатра на събора и се забавлява на пистата два дена. Дори и да не е оправдала очакванията ти тази кола на драга, това е само една от дисциплините. Погледни времената й от тайм атак. Мисля, че ако беше дошъл на събора щеше най-накрая да имаш достоен и интересен съперник на пистата. Но пък никога не е късно, догодина пак ще има Национален Шкода събор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже миналата година се пусках на драг с Влади и сега като сравнявам клиповете, няма голяма разлика между моето представяне и неговото. Все пак е повече коне и 4х4. За тайм атак, нямам какво да кажа, дал е зверско време! Аз мисля че докато возих разни хора, дадох  над 1:20

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за миналата година най-бързата ти обиколка е с 12 секунди по-бавна от неговата, като взимам предвид най-доброто време, което си дал през целия ден на пистата - 1.24.6хх. Както някой по-горе спомена, колегата с комбито 4х4 няма голям опит с колата, което е предпоставка догодина да е в още по-добра кондиция. Макар и да има много време до тогава се надявам да ни бъдеш отново гост. Колата ти е перфектна, вложените средства и усилия по нея заслужават да бъдат видяни на пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете съм ги гледал на пистата - 4х4то позволява по-висока скорост в завой! На Младен си палеше гумите на последните завои преди финала, докато при тази нямаше проблеми със сцеплението, което според мен обяснява и  разликата във времената... Собственикът на бързото комби си каза - първи тестове след 2год модифициране. Колата не е карана преди събора и все още я настройват. Времената са повече от добри! Догодина ще е още по-подготвена и доколкото разбрах това няма да й е последната изява на писта за 2016. 

 

пс Относно Аудито - мисля, че му трябва по-ниско и твърдо окачване. Не стоеше добре в завоите, много се накланяше тая година... При последните 3 завоя комбито му взимаше поне 50-100м!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да се придържате към темата. Мненията, дискутиращи възможностите на някои от колите, които дори не са присъствали на събора, написани от хора, които не дойдоха на пистата, са преместени от модератор в Ежедневни приказки, раздел Всеки за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от мен!

Първо по темата: изкарах още 2 незабравими дни на Калояново, благодарение на Вас! Отново евала за перфектната организация, всичко беше повече от идеално.

Побъбрихме и с доста хора на какви ли не теми, няма да изброявам, защото са много, още си спомням с усмивка.

Относно Аудито -знам, че се носи като народна песен из завоите, и то не само тази година :) , но не ми се слага твърдо окачване, защото все пак се кара предимно по родните пътища, а те според мен определено не са за твърдо окачване. Минавам по 10-12хил. Км годишно и предпочитам да ми е комфортно през повечето време. Пък и всичко е за кеф, никога не съм гонел някакви рекорди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, шоуто което прави тази кола, с това окачване си заслужава! Жалко, че на италианското не бяхме в една група. Но догодина, когато Мицьо вече ще е разработен, се надвам да се пуснем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от мен!

Първо по темата: изкарах още 2 незабравими дни на Калояново, благодарение на Вас! Отново евала за перфектната организация, всичко беше повече от идеално.

Побъбрихме и с доста хора на какви ли не теми, няма да изброявам, защото са много, още си спомням с усмивка.

Относно Аудито -знам, че се носи като народна песен из завоите, и то не само тази година :) , но не ми се слага твърдо окачване, защото все пак се кара предимно по родните пътища, а те според мен определено не са за твърдо окачване. Минавам по 10-12хил. Км годишно и предпочитам да ми е комфортно през повечето време. Пък и всичко е за кеф, никога не съм гонел някакви рекорди :)

Аз пък, си спомням вашите усмивки - твоята, на Брато и на приятелите!

Това показва, че вашата идея за добро изкарване, определено съвпада с нашата - максимум забавление, минимум фалш и пози!

Благодаря, че отново дойдохте и ни уважихте!

Следващата година, да сте повече!

 

П.С. Аудитата са екстра, остава да измислите, как ГоУфо да тръгва от първа, а не от трета:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се знае как, ама брат ми нещо се чуди дали да се занимава. Иначе бъди сигурен, догодина пак сме с Вас, даже помислете за предожението за обиколките в свободното каране, ще гледам да се запася с гуми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

+1 за Влади и брат му, ако има награда за най усмихнати участници в Събора!

Момчета, радвате себе си, радвате и нас!

:hi:

 

п.п. Елате и на някоя сбирка на НИМ, че да не се забравяме през годината, макар че вашето шоу е трудно да се забрави......

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редовно следя темата за НИМ, но обикновено в неделя карам мотор нанякъде и не мога да смогнат да дойда в 14ч. Няколко пъти минавах оттам към 17,но нямаше никой :) Все някой ден ще се класирам де.

Редактирано от Vladi_a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден,след 10 дена неуспешни опити за регистрация най-сетне успях :banger_2:

Да добавя и мойте впечатления.

Много,ама много ми хареса да съм редовен гост на събора.

Бях и на ауди събора,но вашият е класи над техния.

Благодаря за великолепното изкарване и специални благодарности на братята психопати ,че за втори път ме доведоха. :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.