Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с оборотите на Шкода Октавия 98г. 1.6 , 75к.с


Надежда

Recommended Posts

Здравейте на всички, отскоро сме собственици на Шкода Октавия и още не можем да й се зарадваме. Нов внос е, в много запазено състояние, влюбихме се в нея. Още в началото имаше проблем с оборотите като продавача ни омая, че колата не е палена отдавна и затова така поддържаше високи обороти. Карахме я няколко дена без проблем, докато един път ми се задави, не е моно. Както и да е запалих я с газ и се оправи. После още веднъж ми се случи направо в движение изгасна, волана стана твърд и веднага я предадох на мъжа ми да я оправя. Колата е обща и на него му се било случвало. Така от високите обороти спадна на ниски и сега не пали без да натиснеш газта. Чак на трети компютър показа дроселова клапа. Изчистихме я и само първите 50мин беше добре. То се е видяло че ще купуваме дроселова клапа ама дали наистина е от нея, ако я сменим и проблема си остане ми иде вече да я продам. Като завъртя ключа и подам газ излиза черен дим от ауспуха. Малко мнения? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно дали е дроселова клапа може да се гадае но мисля че при този двг е проблемна във Варна има човек който ще ви оправи колата http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/39009-g%C3%BCnter-service-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/?hl=gunter

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.