Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VCDS тест ускорение


todor87

Recommended Posts

Много добри цифри, а как е разхода при теста? Все си мисля, че бензинката като се настъпва удвоява разхода поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не ме е жал...То няма и за какво. 

Относно разхода до 17л/100км. ми е рекорда за сега :) Мисля , че е напълно приемлив спрямо натоварването...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за кой двигател се отнася /пиша от телефУна и не виждам "гараж"/ ?!?

Жуже, понеже го видях от компютъра - данните са от дЕвойка TSI бЕнзЕн 220 брАви говеда, че и DSG. Бега си хайванчето...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Що ли първите юзери на боксове си ги свалиха, нещо не останаха доволни, дали не е и заради разхода, освен заради прекомерното износване на турбото? Ама е рано да си кажат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.