Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със скоростна кутия


skoda 120L

Recommended Posts

Здравейте,

от както си купих колата преди две години и половина има проблем при включване на пета скорост се чува една като виене и то при зацепването или пак при каране на 5 при падане на оборотите под 1500 скоростна кутия е 6 степенна ръчна. Въпроса ми е може ли да ми предложите сервиз или човек който може да я погледне и евентуално ремонтира. Сменях маслото но само малко намаля шума и проблема си остана. Колата е Skoda Octavia 2 2005 2.0 TDI. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоурана и аз го усещам това виене на пета. Като падаш и леко подаваш газ. Но това го има от минимум 100 000 км., нито сме взимали някви мерки за отстраняването му. Но ще ми е интересно от какво може да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от както си купих колата преди две години и половина има проблем при включване на пета скорост се чува една като виене и то при зацепването или пак при каране на 5 при падане на оборотите под 1500 скоростна кутия е 6 степенна ръчна. Въпроса ми е може ли да ми предложите сервиз или човек който може да я погледне и евентуално ремонтира. Сменях маслото но само малко намаля шума и проблема си остана. Колата е Skoda Octavia 2 2005 2.0 TDI. Благодаря предварително.

Човека в София който може да я свали и отремонтира и върне на колата е Сашо GSM 0886099961 . Сервиза му е в кв. Сухата река ул. Княз Черкаски 13 Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека в София който може да я свали и отремонтира и върне на колата е Сашо GSM 0886099961 . Сервиза му е в кв. Сухата река ул. Княз Черкаски 13 Успех.

 

 

Мерси много много колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Значи решението при мен стана след смяна на лагери на 5-та скорост, плюс ако има още нещо появило се след отварянето на скоростите :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.